Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama
Jesteśmy firmą działającą w Lesznie od 2017 roku. Realizujemy szeroki zakres usług reklamowych w tym też nagrań z drona na terenie całego kraju!

Jeżeli Państwa instytuacja poszukuje firmy wykonującej profesionalne nagrnaia i realizacje telewizyjne to dobrze trafiliście.

Szeroki zakres usług oraz wykwalifikowana grupa osób jest rowiązaniem dla osób szukających promocji w Internecie ale nie tylko. W naszej ofercie znajdziecie nagrania live, nagrania reklamowe, nagrania eventów w całej Polsce. Dodatkowo nasi pracownicy posiadają uprawnienia lotnicze dronami co wzbogaci bardziej przygotowywany matriał. Posiadamy profesionalne studio nagraniowe oraz możliwość realizcji nagrań wokalistów, wydawanie dedykowanych płyt już od jednej sztuki.

Oferujemy również możliwośc stworzenia stron internetowych, grafiki reklamowej, wizytówek itp.

Nasi odbiorcami są organizacje NGO w całej Polsce, kluby sportowe, uczelnie i szkoły oraz firmy prywatne.

Dodatkowym atutem jest możliwość darmowej reklamy w telewizji TVML realizującej nagrania na terenie miasta Leszna i okolic.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Live Production
ul. Kosynierów 3a
64-100 Leszno
NIP:
697-199-61-00