Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama
Niepełnosprawność ogranicza, ale nie uniemożliwia spełniania marzeń

logo

W ramach naszej działalności organizujemy i prowadzimy kursy, szkolenia zawodowe dla opiekunów medycznych, opiekunów osób starszych / z niepełnosprawnościami, asystentów jak również wiele warsztatów motywacyjnych i informacyjnych. Naszą misją jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz pokazanie perspektywy osoby z niepełnosprawnością. https://fundacjamika.pl/

Obsługiwane organizacje (1)
  • Stowarzyszenie "Wspólna Przyszłość - Posla, Europa, Świat"・Brzeziny
Opinie klientów (1)
Z ogromną przyjemnością rekomendujemy Fundację MiKa, która w ramach projektu "Brzezińskie Centrum Usług Środowiskowych" zrealizowała szkolenia: "Asystent osoby niesamodzielnej" oraz "Opiekun osoby niesamodzielnej", w wymiarze 140 h. Uczestnicy szkoleń ocenili bardzo wysoko poziom przekonanej wiedzy teoretycznej i praktycznej/warsztatowej. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób niezwykle rzetelny i profesjonalny. trenerzy z Fundacji MiKa, to osoby pełne zaangażowania i pasji w swoich działaniach, godne polecenia.
Artur Orski, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie "Wspólna Przyszłość - Polska, Europa, Świat"
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja MiKa
ul. Bobrowa 52
99-420 Łyszkowice
NIP:
8341891607
KRS:
0000839159
REGON:
38596403000000