Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Reklama
DCB - Nowa metoda wpłat darowizn

Mobiltek S.A. proponuje dodatkową metodę przekazania darowizny na cele charytatywne poprzez dopisanie kwoty datku do miesięcznego rozliczenia z operatorem komórkowym. Darczyńca może realizować płatność na ekranie komputera lub telefonu komórkowego. Przekazana w ten sposób darowizna zasili konto Organizacji i równocześnie jako obciążenie doliczona zostanie do rachunku telefonicznego Darczyńcy. Obecnie możliwość przekazania datków za pomocą telefonu komórkowego dostępna jest dla posiadaczy abonamentu w sieciach Play i Plus. Co więcej, udostępniając na stronie Organizacji pozarządowej metodę DCB dajemy Darczyńcy możliwość przekazania darowizny jednorazowo lub cyklicznie (tygodniowo, miesięcznie).

Udostępnienie metody wpłat darowizn przy pomocy DCB daje wiele korzyści zarówno Organizacji jak również Darczyńcom, który szukają szybkich i prostych sposobów przekazania środków pieniężnych na wybrany cel. Co więcej dla Państwa Organizacji może być uzupełnieniem i wzbogaceniem dotychczasowych metod zbierania darowizn. Z opcji wpłat darowizn przy pomocy metody DCB nie mogą skorzystać Darczyńcy posiadający telefony na kartę z doładowaniem.

W celu udostępnienia DCB na stronie Organizacji prosimy o kontakt z działem handlowym Mobiltek pod adresem: ngo@mobiltek.pl. Przedstawiciel Mobiltek przedstawi szczegóły dotyczące współpracy oraz prześle Państwu indywidualną ofertę.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi ekspertami w obszarze płatności mobilnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://mobiltek.pl/dcb-ngo/

Obsługiwane organizacje (1)
  • Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A
ul. Józefińska 2
30-529 Kraków
NIP:
6751279514
KRS:
0000265333
REGON:
356564304