Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Stowarzyszenie Orzeł i Reszka

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Kontakt z przyrodą i dbałość o środowisko uważamy za mechanizm naprawiania relacji człowieka z naturą a sztukę i piękno za narzędzia budowania relacji między ludźmi.
Logo

Logo

Autor/źródło: materiały własne

informacja

informacja

Autor/źródło: materiały własne

Miniatura Logo
Miniatura informacja

Stowarzyszenie Orzeł i Reszka działa na rzecz rozwoju regionalnego. Rozwój społeczny, kulturowy i ekonomiczny rozumiemy jako ukierunkowany ciąg zmian korzystnych dla jednostki, zbiorowości i regionu.

Celem Stowarzyszenia jest współpraca międzysektorowa na rzecz tworzenia środowiska przyjaznego człowiekowi we wszystkich złożonych aspektach jego egzystencji. Prowadzimy działalność edukacyjną, informacyjną i organizacyjną na rzecz rozwoju i popularyzacji zrównoważonej turystyki lokalnej i turystyki społecznej. Działania służą animowaniu aktywności a także poznawaniu atrakcji, tradycji lokalnych i dziedzictwa kulturowego oraz stymulowanie rozwoju ekonomicznego.

Stowarzyszenie ma status przedsiębiorstwa społecznego. Jesteśmy w grupie inicjującej powstanie klastra ekonomii społecznej. Oferujemy usługi tworzenia materiałów informacyjnych i promocyjnych: zdjęcia, filmy, strony internetowe. Wykorzystujemy posiadany sprzęt i kompetencje, m.in. do pilotowania dronów, robienia zdjęć, filmowania, postprodukcji.

W 2020 roku Stowarzyszenie Orzeł i Reszka podjęło działania na rzecz zwiększenia rozpoznawalności turystycznej oraz atrakcyjności społecznej regionu radomskiego. Niezbędne jest poznanie, rozwój i ochrona walorów lokalnych, przyrodniczych i kulturowych. Autorski projekt, realizowany przy udziale studentów Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, obejmuje działania badawcze, edukacyjne, informacyjne i organizacyjne. Stawką jest jakość środowiska, w którym można żyć i wypoczywać a także wpływ na poprawę dobrostanu mieszkańców oraz atrakcyjność krajoznawczą w oczach przyjezdnych.

Cennik usług
wykonywanie stron internetowych
od 800 złotych
zdjęcia i filmowanie dronem
od 270 zł /godzina
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Stowarzyszenie Orzeł i Reszka
ul.
NIP:
7962977322
KRS:
0000741286
REGON:
367030293