Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Reklama
Wspieramy marketingowo trzeci sektor - pomagamy słusznym inicjatywom dotrzeć do ich beneficjentów

Emerald Media to agencja zajmująca się marketingiem internetowym kompleksowo, od A do Z. Pomagamy naszym klientom opracować strategię rozwoju ich przedsięwzięć, a następnie dobieramy odpowiednie narzędzia pomagające osiągnąć ich cel. Współpracujemy z przedstawicielami różnych sektorów: wspieraliśmy samorządy i urzędy pracy, prowadziliśmy kampanie marketingowe dla sklepów internetowych i dużych firm usługowych, pomagaliśmy także NGO. 

Jeżeli twoja organizacja zastanawia się jak ruszyć z budowaniem swojej obecności w internecie, skontaktuj się z nami. Przedstawicielom trzeciego sektora pomagamy pro bono dobrać narzędzia do ich celów, wyjaśnić jak one działają i wytłumaczyć z jakimi kosztami (i dlaczego) wiąże się korzystanie z nich. 

Współpracowaliśmy przy mniejszych przedsięwzięciach, pomagając wypromować wydarzenia, konferencje i raporty opracowywane przez naszych partnerów z NGO. Mieliśmy także do czynienia z ogólnopolskimi kampaniami edukacyjnymi, braliśmy udział (z sukcesem) w zamówieniach publicznych dotyczących realizacji wielu zadań w zakresie marketingu internetowego. 

W naszym zespole mamy specjalistów zajmujących się mediami społecznościowymi, pozycjonowaniem, webdeveloperów, copywriterów oraz doświadczonych spredawców. 

Mocny trzon naszej załogi to osoby, które wcześniej miały do czynienia z trzecim sektorem - jako wolontariusze lub pracownicy. 

Jeżeli jeszcze nie wiesz do końca czego Twoja organizacja potrzebuje, ale wiesz, że czegoś na pewno - odezwij się do nas. Z przyjemnością pomożemy postawić Ci pierwsze kroki.

Cennik usług
Pierwsza konsultacja marketingowa
Bezpłatnie
Strona internetowa
Od 999 zł
Jednorazowa kampania na Facebooku
Od 750 złotych
Pełna obsługa Facebook Ads
Od 1500 zł miesięcznie
Pełna obsługa Google Ads
Od 1500 złotych miesięcznie
Obsługa profili w mediach społecznościowych
Od 490 zł miesięcznie
Planowanie strategii promocyjnej
Cena ustalana indywidualnie
Opracowanie identyfikacji wizualnej
Od 999 zł
Obsługiwane organizacje (3)
  • Fundacja Friedericha Eberta・Warszawa
  • Centrum im. Ignacego Daszyńskiego・Warszawa
  • Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Emerald Media sp. z o. o
ul. Balicka 14b/11
30-149 Kraków
NIP:
6772456631