Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama
Reklama
BEZPŁATNY google.com/grants to nie jest Program na promocję dla Fundacji, to jest super moc dla NGO’s o sile 10.000 $ / mc.

Im częściej Twoje reklamy będą pojawiać się obok wyników wyszukiwania Google, tym więcej osób dowie się o działalności Twojej organizacji. To może przełożyć się na więcej darowizn i poszerzenie grona wolontariuszy, bez których nie może działać żadna organizacja non-profit.

Z uwagi na formę komunikacji 1 do wielu w internecie, pozwól, że będę zwracał się do Ciebie po imieniu :)

Google grant został opracowany z myślą o Twoim rozwoju

Im częściej Twoje reklamy będą pojawiać się obok wyników wyszukiwania Google, tym więcej osób dowie się o działalności Twojej organizacji. To może przełożyć się na więcej darowizn i poszerzenie grona wolontariuszy, bez których nie może działać żadna organizacja non-profit.

Zmieńmy świat razem z Google

Większa obecność w Internecie. Więcej darowizn. Więcej wolontariuszy. To możesz osiągnąć, docierając z przekazem do osób, które chciałyby Ci pomóc.

ZYSKAJ WIĘCEJ DAROWIZN

Zachęć ofiarodawców, by otwarli swe portfele

Google Ad Grants ułatwia ludziom przekazywanie darowizn na Twój cel.

Skuteczniejsze reklamy dzięki szczegółowym danym

Gdy Twoje reklamy będą się już wyświetlać, możesz skorzystać z Google Analytics i śledzenia konwersji, by sprawdzić ich skuteczność. Które słowa kluczowe są najbardziej skuteczne?

Które reklamy sprawiają, że organizacja otrzymuje więcej darowizn i zgłoszeń wolontariuszy? Poznaj odpowiedzi na te pytania (i wiele innych).

Więcej na https://www.google.pl/grants/benefits/ oraz https://karolpietrzak.pl/google-grant-ngo/

Pozyskujemy i wdrażamy dla Ciebie w 100%, bez żadnych opłat.

Jeżeli jednak potrzebujesz dodatkowych, usług, powiązanych albo zwiększających zwrot z realizacji inwestycji, to sprawdź, co przygotowaliśmy!

Wiemy dobrze, że profesjonalna obróbka i montaż grafik, czy wideo, copywriting lub też inne holistyczne działania marketingowe.

Internet w 2020 roku zanotował 100% wzrost. A 2021 rok zapowiada się jeszcze mocniejszy. By ułatwić Ci wejście w ten świat - BEZPŁATNIE pomożemy Ci uzyskać Google Grant - w ciągu 7 dni.

Oczywiście nie każdy w tym roku miał kolorowo. Wszyscy to wiemy i to smutne. Dlatego warto jak najszybciej wykorzystać sposoby na pozyskanie klienta przez internet.

Innymi słowy, zacznij DYWERSYFIKOWAĆ pozyskiwanie klientów, uczestników projektu, sponsorów, pracodawców, czy pracowników i dzięki temu w 2021 stój stabilnie. A może nawet w krótkim czasie odrób straty.

Ja innego wyboru nie widzę. Dlatego tym bardziej zerknij, które na to co możesz odebrać w Google i ruszamy z kampanią dla Ciebie.

A na koniec praktycznie niczym nie ryzykujesz, bo żeby zacząć nie musisz wydać ani jednej złotówki.

Do usłyszenia,
Karol

Ps. To będzie naprawdę dobre (pod warunkiem, że masz odwagę zacząć) :)

PPS Alternatywnie, możesz wszystkiego uczyć się samodzielnie na własnych błędach. A potem możesz sam dzień w dzień wdrażać te techniki i metody. Tylko ceny pakietów są tak atrakcyjne, że po prostu nie warto!

Cennik usług
Analiza potrzeb prze pozyskaniem Google Grant
0
Przygotowanie i złożenie wniosku Google Grant
0
Ustawienie Kampanii Google Grant
0
Obsługiwane organizacje (1)
  • Kociewiacy dla Hospicjum・Nowa Wieś Rzeczna
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Aphr Sp. z o.o
ul.
NIP:
5242777574