Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
Usługi informatyczne i marketingowe w tym tworzenie stron www, doradztwo informatyczne oraz biznesowe w tym np. wsparcie przy aplikowaniu o wybrane dotacje.

Zapraszamy do skorzystania z wymienionych usług. Nasze przykładowe realizacje w zakresie stron www: www.goldfinchcars.com, www.palety-fuerte.pl, www.com-port.pl, Cennik usług zależny jest od zakresu wykonywanych czynności - np. strona www wyceniana jest w zależności od liczby funkcjonalności, ilości stron itp.. Oferujemy pomoc ngo - ponieważ  jesteśmy  w stanie organizacjom pozarządowym zaproponować konkurencyjne stawki za realizację usług. Z firmą współpracują osoby niepełnosprawne, a także 50+ przy realizacji wybranych zleceń, co może być przydatne przy realizacji projektów unijnych.

 Jesteśmy również na Oferto, gdzie otrzymaliśmy  opinie od zadowolonych zleceniodawców, Potencjalnych klientom przedstawimy referencje obecnych klientów.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Regium - Piotr Grundszok
ul.
NIP:
7123220665