Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama
Raporty, gazetki i inne publikacje od pomysłu, aż po sam druk!

Jeżeli przekonałaś się, że do stworzenia publikacji nie wystarczy dobry grafik, to zapewne szukasz kompleksowych rozwiązań. Kogoś kto poprowadzi Cię, stworzy koncept i go zrealizuje. Łącząc świetną organizację z dziennikarską pasją i graficzną kreatywnością. Od ponad 10 lat dbamy o wizerunek naszych klientów, realizując dla nich kompleksowe projekty. Profesjonalnie zajmujemy się custom publishingiem. Wykonujemy projekty od pomysłu aż po sam druk. Co to znaczy? Stworzymy koncept, możemy zrealizować sesję fotograficzną, przeprowadzić wywiady, napisać artykuły, poddać wszystko korekcie i przesłać do druku.

Cennik usług
Rozmowa wstępna
bezpłatnie
Przygotowanie oferty cenowej
0 złotych
Obsługiwane organizacje (4)
  • Laboratorium Analiz Lekarskich Krystyny Bałdys・Radom
  • Śpijtanio.eu・Polska
  • ITM Poland・Polska
  • NapoleonCat・Warszawa
Opinie klientów (3)
Pani Magda realizowała dla mnie trzy przedsięwzięcia, większe i mniejsze, a do każdego z nich podchodziła bardzo indywidualnie i perfekcyjnie. Po wspólnych ustaleniach sama zajęła się wszystkimi sprawami, nawet tymi drobnymi, a ja otrzymywałem tylko na e-maila tematy do akceptacji i ewentualne zmiany. Pani Magda potrafi dobrze doradzić, potrafi dobrze słuchać, dzięki czemu trafia w samo sedno i perfekcyjnie wykonuje projekt. Takich ludzi potrzeba nam zdecydowanie więcej, dzięki którym możemy realizować duże przedsięwzięcia. Polecam, polecam, polecam!
Norbert Pijarski, przedsiębiorca, hotelarz, właściciel portali noclegowych
Świetne podejście do klienta, pełna responsywność i profesjonalizm, super merytoryczne teksty. Polecam, polecam, polecam!
Iwona Polak, NapoleonCat
Magdę poznałam w hotelu, w którym pracowałam i dla którego ona pracowała. Obszar mojej pracy łączył się w jakiejś części również z działaniami i obowiązkami Magdy. Magda jest osobą, z której doświadczenia zawodowego warto korzystać. Cenną jej zaletą jest to, że przy każdym projekcie słucha ludzi, ich pomysłów, propozycji a przy tym wykazuje spokój i bardzo dużą cierpliwość. Spędzałyśmy dużo czasu zawodowego ze sobą i mogę powiedzieć, że z uwagi na jej cechy charakteru należy do tych osób, których ostatnimi czasy rzadko się spotyka na polu zawodowym, ponieważ nie jest zapędzona i chaotyczna w działaniu, wszystko co robi jest od początku do końca spójne i przemyślane. Z Magdą konsultowałam również działania marketingowe w ramach mojego sklepu internetowego. Nasza współpraca zakończyła się bardzo dobrą znajomością również prywatną, która trwa po dziś dzień.
Sylwia, właścicielka Ekotegesy.pl
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Agencja marketingowa Fanfar PR
ul.
NIP:
9482417021