Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Centrum Wsparcia NGO - księgowość

Obsługuje 1 organizacji
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Obsługa księgowa organizacji pozarządowych

Nasz zespół to osoby z doświadczeniem w branży organizacji pozarządowych. Budujemy zespół dla których księgowość organizacji NGO to coś więcej niż comiesięczne ewidencjonowanie otrzymanych faktur. Dysponujemy praktyczną wiedzą z zakresu prowadzenia organizacji pozarządowych w szczególności fundacji i stowarzyszeń.

Fundacja Rozwoju NGO powstała na bazie kilkuletnich doświadczeń zawodowych w prowadzeniu biura księgowego, które obsługiwało fundacje i stowarzyszenia. Prowadząc Biuro często spotykaliśmy się z problemami osób prowadzących organizacje, z którymi musieli się mierzyć a nie zawsze mogli znaleźć odpowiedź we własnym zakresie. Dla tego powstała Fundacja Rozwoju NGO naszym głównym celem jest codzienne wsparcie w prowadzeniu Waszej organizacji a w szczególności wsparcie w prowadzeniu księgowości.

Mamy ambicje być najbardziej przyjaznym Biurem dla NGO i rozmawiać z Wami językiem zrozumiałym dla każdego. Ponadto, zawsze staramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Chętnie wspieramy osoby prowadzące organizacje, podczas zmagań z codziennymi formalnościami. Ciągle się szkolimy, aby móc przekazywać najbardziej rzetelne i aktualne informacje.

Cennik usług
księgowość fundacji / stowarzyszeń
od 250 zł
Obsługiwane organizacje (1)
  • 78 organizacji・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Centrum Wsparcia NGO - księgowość
ul.
NIP:
5252902880