Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Twoje NGO - księgowość fundacji i stowarzyszeń

Obsługuje 1 organizacji
Dzięki tej wizytówce
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Obsługa księgowa organizacji pozarządowych

Nasz zespół to osoby z doświadczeniem w organizacjach pozarządowych. Budujemy zespół dla których księgowość organizacji NGO to coś więcej niż comiesięczne ewidencjonowanie otrzymanych faktur. Dysponujemy praktyczną wiedzą z zakresu prowadzenia organizacji pozarządowych w szczególności fundacji i stowarzyszeń.

Fundacja Rozwoju NGO powstała na bazie kilkuletnich doświadczeń zawodowych w prowadzeniu biura księgowego, które obsługiwało fundacje i stowarzyszenia. Prowadząc Biuro często spotykaliśmy się z problemami osób prowadzących organizacje, z którymi musieli się mierzyć a nie zawsze mogli znaleźć odpowiedź we własnym zakresie. Dla tego powstała Fundacja Rozwoju NGO naszym głównym celem jest codzienne wsparcie w prowadzeniu Waszej organizacji a w szczególności wsparcie w prowadzeniu księgowości.

Mamy ambicje być najbardziej przyjaznym Biurem dla NGO i rozmawiać z Wami językiem zrozumiałym dla każdego. Ponadto, zawsze staramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Chętnie wspieramy osoby prowadzące organizacje, podczas zmagań z codziennymi formalnościami. Ciągle się szkolimy, aby móc przekazywać najbardziej rzetelne i aktualne informacje.

Cennik usług
obsługa księgowa
od 390 zł m-c
konsultacje
100 zł
Obsługiwane organizacje (1)
  • ponad 100 organizacji・Polska
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Twoje NGO - księgowość fundacji i stowarzyszeń
ul.
NIP:
5252902880