Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

GryMiejskie.pl - Gry miejskie i oryginalne eventy

Obsługuje 10 organizacji
Reklama
Reklama
Tworzymy wydarzenia, w których miasto jest obszarem i przedmiotem gry. Chcemy wpływać na postrzeganie miasta i otwierać ludzi na interakcje. Rozmawiać. Pomagać. Żyć razem.

Firma CityGames od ponad dekady organizuje wyjątkowegry miejskie w całej Polsce oraz poza granicami kraju

Organizujemy gry miejskie, w których miasto jest obszarem i przedmiotem gry. Chcemy wpływać na postrzeganie miasta i otwierać ludzi na interakcje, aby przełamać przekleństwo wieży Babel. Rozmawiać. Pomagać. Żyć razem. Pracujemy dla wielkich korporacji, małych firm, instytucji rządowych, a także szkół , i sektora NGO. Potrafimy dopasować styl pracy, budżet i rozwiązania dzięki czemu spełniamy oczekiwania do każdego klienta.

Oprócz różnorodnych gier miejskich organizujemy także oryginalne eventy oparte na grywalizacjiCałodzienne tematyczne eventy wykorzystujące mechanizmy gier, grywalizacja szkoleń spotkań czy konferencji to nasz żywioł. Wykorzystujemy nowe technologie, aplikacje i dopieszczemy wszystkie analogowe szczegóły np. materiały i rekwizyty.

Znajdź nas w internecie:

Obsługiwane organizacje (10)
  • Fundacja KSK・Warszawa
  • Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej・Warszawa
  • Fundacja Habitat for Humanity・Warszawa
  • Związek Harcerstwa Polskiego・Polska
  • Fundacja Orange・Warszawa
  • Fundacja Rozwoju Informatyki・Warszawa
  • Lokalna Organizacja Turystyczna Krasnystaw・Krasnystaw
  • Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji・Warszawa
  • Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki・Łódź
  • Fundacja Itaka・Warszawa
Opinie klientów (3)
Firma CityGames przygotowała koncepcję gry "Poszukiwany - Poszukiwana", przeprowadziła szkolenie animatorów, a także wspomogła fundację od strony organizacyjnej. Współpraca z firmą przebiegała w sposób harmonijny i bezproblemowy. Cieszymy się, że firma CityGames zechciała wspomóc prowadzone przez nas działania profilaktyczne i wesprzeć swoją wiedzą i doświadczeniem kampanię "Nie uciekaj"
Anna Dziurka, Prezes Zarządu, Fundacja Itaka - Centrum Poszukiwań Zaginionych
Firma CityGames zrealizowała dla nas event dla młodzieży w postaci gry miejskiej. Przy jej realizacji zostały spełnione wszystkie założone przez nas cele, w sposób terminowy i profesjonalny oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki połączeniu elementów rozrywkowych i merytorycznych wydarzenie sprawiło sporą satysfakcję wszystkim uczestnikom
Maria Adamiec, Koordynator Programów Edukacyjnych, Fundacja Orange
Zespół CityGames wykazał się wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem w przygotowanie i przeprowadzenie gry miejskiej dla głuchych i słyszących. Zarówno koncepcja jak i przygotowane materiały oraz przeprowadzenie gry było na najwyższym poziomie.
Stanisław Mizerski, Prezes Zarządu, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
GryMiejskie.pl - Gry miejskie i oryginalne eventy
ul.
NIP:
5212874657