Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Kancelaria Radców Prawnych Linke Kulicki sp. p

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 39 organizacji
Reklama
Obsługa prawna organizacji pozarządowych

Kancelaria Linke Kulicki oferuje pomoc prawną uwzględniającą wszystkie aspekty prawne związane z prowadzeniem fundacji i stowarzyszeń. Nasze wsparcie kierujemy zarówno do osób dopiero zastanawiających się nad rozpoczęciem działalności, jak i tych, które już się tym zajmują. Organizacje pozarządowe działają na rzecz wybranego interesu, zazwyczaj publicznego, a ich celem nie jest osiągnięcie zysku. Podmioty te funkcjonują także pod nazwą NGO. Aby mogły one się rozwijać i realizować założone cele, potrzebują nie tylko zabezpieczenia finansowego, ale też profesjonalnego wsparcia prawnego. Jest ono niezbędne już na etapie tworzenia organizacji pozarządowej, a także później. Odpowiednie przygotowanie na gruncie prawnym gwarantuje bezpieczeństwo, które według założycieli stanowi jeden z najważniejszych elementów prowadzonej działalności. Powierzając kwestie prawne doświadczonej kancelarii, organizacja pozarządowa może skupić się na innych istotnych zadaniach.

Potrzebujesz wsparcia prawnego w zakresie prowadzonej organizacji pozarządowej? Jesteśmy dla Ciebie.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Kancelaria Radców Prawnych Linke Kulicki sp. p
ul. Ogrodowa 31 / lok. 54
00-893 Warszawa
NIP:
5223207551
KRS:
0000915270