Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Reklama
Zapraszamy do współoragnizacji szkoleń

Fundacja Instytut Reportażu zaprasza do skorzystania z oferty udostępnienia sali szkoleniowej i konferencyjnej znajdującej się w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie.

Faktyczny Dom Kultury jest to profesjonalna sala spotkań uruchomiona we wrześniu 2013 roku. Salę zdobi wystawa portretów polskich reporterek autorstwa Magdaleny Wdowicz-Wierzbowskiej. Organizujemy w niej przede wszystkim wieczory autorskie, wydarzenia kulturalne, śniadania prasowe, wernisaże, konferencje, szkolenia i inne. Sala znajduję się w świetnej lokalizacji w Warszawie przy ul. Gałczyńskiego 12 w bezpośrednim sąsiedztwie kultowej Warszawskiej księgarnio kawiarni Wrzenie Świata, która jest częścią Fundacji Instytut Reportażu. W bliskiej okolicy znajdują się również hotele, restauracje, muzea, sklepy ul. Nowy Świat i Stare Miasto.

Nasza sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, dzięki któremu mogą Państwo przeprowadzić szkolenie wyjątkowo efektywnie.

Oferujemy profesjonalną obsługę każdego wydarzenia z możliwością dostosowania do Państwa indywidualnych potrzeb, aby mogli się Państwo skupić wyłącznie na merytorycznym aspekcie.

Ilość osób: max. 70 w ustawieniu „kinowym" możliwość dowolnego ustawienia wedle potrzeb. Metraż: 100 m2 .

Pełna klimatyzacja.

Jako standardowe wyposażenie sali oferujemy:

Opieka przez cały czas trwania wydarzenia.

Nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu

Centralne nagłośnienie + mikrofony bezprzewodowe

Rzutnik multimedialny

Tablice Flipchart z blokiem

Ekran

Pliki do pobrania
Obsługiwane organizacje (1)
  • FRSI・Warszawa
Opinie klientów (1)
Oświadczamy, że Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego korzystała z sali w Faktycznym Domu Kultury przy ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie podczas szkoleń i warsztatów. To kameralna sala ukryta od zgiełku turystycznej ulicy Nowy Świat, z doskonałą infrastrukturą dojazdu środkami transportu publicznego w stolicy. Posiada rzetelną obsługę wspierającą organizacje wydarzeń oraz zaplecze techniczne, umożliwiające realizację usług na wysokim poziomie. Realizowane przez nas szkolenia odbyły się zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem. Dotychczasowa współpraca spełnia nasze oczekiwania i z pełnym zaufaniem polecamy Faktyczny Dom Kultury jako miejsce do organizowania szkoleń i warsztatów Jacek Królikowski - Prezes Zarządu
Jacek Królikowski - Prezes Zarządu
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Faktyczny Dom Kultury
ul. Gałczyńskiego 12
00-362 Warszawa
NIP:
1132778984
KRS:
0000335427
REGON:
142032435