Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Reklama
Reklama
Łatwe narzędzie do sporządzenia sprawozdania finansowego
Zalety oferowanego narzędzia

Zalety oferowanego narzędzia

Narzędzie składa się z dwóch spiętych ze sobą plików Excel i Word.

Swoją pracę zaczynasz od uzupełnienia danych o jednostce w programie Excel, w czym pomogą Ci już wstępnie przez nas opracowane opisy, objaśnienia i instrukcje.

Po wypełnieniu danych w sprawozdaniu w pliku Excel, Word automatycznie zaciągnie je i uzupełni część opisową sprawozdania. Do pliku Word – jeśli uznasz to za potrzebne – możesz swobodnie dodawać dodatkowe komentarze, opisy lub tabele zwiększające dokładność sprawozdania finansowego.

Cennik usług
Narzędzie do sporządzania sprawozdania finansowego.
od 49 zł
Obsługiwane organizacje (1)
  • Reginalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych・Wrocław
Opinie klientów (2)
Samodzielnie prowadzę księgowość dla mojej organizacji pozarządowej. Praca z gotowym szablonem sprawozdania finansowego była dla mnie wybawieniem. Wskazówki przy każdej nocie okazały się bardzo pomocne przy uzupełnianiu danych finansowych.
Zuzanna Weyna Stowarzyszenie Winnica
Pierwsze sprawozdanie finansowe dla Stowarzyszenia sporządzałam za rok 2020. Cieszę się, że mogłam pracować na excelowym narzędziu do sporządzania Informacji dodatkowej. Wszelkie poprawki wprowadzane na bieżąco automatycznie były przenoszone do wersji word. Zaoszczędziłam dzięki temu dużo czasu. Efekt końcowy w dokumencie PDF był bardzo przystępny i zrozumiały dla Zarządu.
Grażyna Wilk Stowarzyszenie Żółty Parasol i Partnerzy
Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
sprawozdaniefinansowe.eu
ul.
NIP:
889235284