Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Akademia Florystyki prowadzona przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Akademia Florystyki –instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych w całej Polsce od ponad 10 lat. Oferujemy kursy z zakresu florystyki na poziomie podstawowym i zaawansowanym organizowane w 12 miastach w Polsce.
Akademia Florystyki

Akademia Florystyki

Akademia Florystyki oferuje kurs florystyki na poziomie podstawowym i zaawansowanym przygotowujące do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych, ślubnych.

Kursy obejmują przygotowanie do pracy w zawodzie florysty i przygotowywania kompozycji i dekoracji okolicznościowych, kompozycji i dekoracji ślubnych, komunijnych oraz kompozycji funeralnych.

Uczestnikiem kursu podstawowego może zostać osoba, która ukończyła 18 rok życia.

Uczestnikiem kursu zaawansowanego może zostać osoba, która ukończyła szkolenie na poziomie podstawowym lub ma roczne doświadczenie w zawodzie florysty.

Posiadamy wpis do RIS - 2.10/00044/2006

Cennik usług
Kurs florystyki podstawowy
1580,00 zł
Kurs florystyki zaawansowany
1780,00 zł
Egzamin po kursie zaawansowanym
150,00 zł
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Akademia Florystyki prowadzona przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego
ul.
NIP:
7251901968
KRS:
100054079
REGON:
0000237612