Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno

Obsługuje 5 organizacji
Reklama
Reklama
Centrum medyczno-rehabilitacyjne SORNO istnieje na rynku od ponad 15 lat. Jest to najbardziej godna zaufania klinika fizjoterapii funkcjonalnej w Milanówku, Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Dla pacjentów dostępne są usługi medyczne rehabilitacji i diagnostyki ortopedycznej, pediatrycznej oraz neurologicznej w czterech nowocześnie wyposażonych centrach medycznych na terenie województwa mazowieckiego: SORNO Milanówek, SORNO Kids, SORNO Mościska oraz SORNO Stare Babice.

W każdej z naszych czterech nowoczesnych  klinik czekają na Ciebie specjaliści, którzy pomogą Ci uwolnić się od bólu i wrócić do normalnego funkcjonowania.  Znajdziesz tu wykwalifikowanych i sprawdzonych fizjoterapeutów, którzy oferują skuteczną rehabilitację i konsultację lekarskie po urazach, leczenie kontuzji,
czy bólu kręgosłupa i innych dysfunkcji narządu ruchu

Milanówek

Fizjoterapia i ortopedia na najwyższym poziomie.  Nowocześnie wyposażone gabinety, zespół specjalistów z różnych dziedzin.  Diagnostyka i leczenie.

Milanówek Kids

Pediatria i rehabilitacja dzieci.
Leczenie bólu i dysfunkcji ruchu.   Doświadczeni specjaliści korygujący wady postawy.  Nowoczesna diagnostyka.

Mościska

Holistyczne podejście, fizjoterapia przywracająca prawidłowe funkcje narządu ruchu, diagnostyka, indywidualnie dobrany program ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Stare Babice

Zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów.  Nowoczesne i bezpieczne metody leczenia bólu i diagnostyka.  Masaże i inne zabiegi przywracające sprawność fizyczną organizmu.

Cennik usług
Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży
od 45 zł
Rehabilitacja osób Dorosłych
od 120 zł
Rehabilitacja Dziecięca
od 160 zł
Obsługiwane organizacje (5)
  • Fundacja Avalon・Warszawa
  • Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"・Warszawa
  • Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego・Warszawa
  • Caritas Archidiecezji Warszawskiej・Warszawa
  • Fundacja Królowej Świętej Jadwigi・Kozielec
Opinie klientów (2)
To była pierwsza wizyta, ale Pan Konrad zrobił n a mnie bardzo dobre wrażenie. Wnikliwy, skoncentrowany na pacjencie, emanujący wiedzą tematyczną.
Andrzej Kuras
Bardzo polecam Sorno i Pana Kacpra. Jest to miesce cechujące się duża wrażliwością na pacjenta i wysoką kulturą. A Pan Kacper jest nie tylko dobrym, rzetelnym, zaangazowanym specjalistą ale też bardzo milym człowiekiem 😀
Dorota Kozak
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno
ul. Wspólna 23, Podwiejska 39
05-825 Milanówek
NIP:
5291824641