Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Fundacja SeniorPlus

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Program przeciwdziałania depresji za pomocą gogli VR TierOne GO skierowany do organizacji pozarządowych świadczących usługi zdrowotne i opiekuńcze dla seniorów.
RV TierOne GO

RV TierOne GO

Autor/źródło: źródło: https://vrtierone.com/pl/mobilne-gogle-relaksacyjne-vr-tierone-go/

Sesja Terapeutyczna

Sesja Terapeutyczna

Autor/źródło: źródło: https://vrtierone.com/pl

VR TierOne

VR TierOne

Autor/źródło: źródło: https://vrtierone.com/pl

Miniatura RV TierOne GO
Miniatura Sesja Terapeutyczna
Miniatura VR TierOne

Fundacja SeniorPlus jako organizacja zaangażowana w zwiększanie świadomości społecznej w obszarze profilaktyki zdrowotnej informuje, że z dniem 1 sierpnia 2022r. rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do uczestnictwa w projekcie ukierunkowanym na przeciwdziałanie depresji u seniorów.

Projekt zakłada wykorzystanie mobilnych gogli relaksacyjnych VR TierOne GO w trosce o dobrostan psychofizyczny osób starszych znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia depresji. Geriatrzy zwracają uwagę, że depresja i związany z nią lęk, brak aktywności fizycznej i umysłowej stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia seniorów. Dodatkowo czas pandemicznej izolacji spotęgował istniejący problem depresji i lęku, co skłania do szukania efektywnych rozwiązań wspierania kondycji psychicznej coraz liczniejszej grupy potrzebujących osób.

VR TierOne GO to skuteczne narzędzie łagodzenia objawów depresji, stresu i lęku bez konieczności udziału w tym procesie specjalistów zdrowia psychicznego. Mobilne gogle VR TierOne GO za pomocą starannie przygotowanych filmów 3D w technologii Wirtualnej Rzeczywistości umożliwiają przeprowadzenie sesji relaksacyjnych niwelujących stres i korzystnie wpływających na samopoczucie. Filmy VR zostały opatrzone terapeutycznym nagraniem lektorskim, muzyką terapeutyczną oraz kojącymi dźwiękami przyrody. Relaksacja za pomocą gogli VR TierOne GO może mieć charakter sesji indywidulnych lub grupowych, dzięki opcji jednoczesnego sterowania zestawem gogli za pomocą tabletu.

Proponowane innowacyjne rozwiązanie umożliwia placówkom bezpieczne i skuteczne wspieranie kondycji psychicznej seniorów. Zapobiega pojawieniu się i rozwojowi depresji, pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia i aktywności, co sprzyja wysokiej jakości życiu.  Napisz do nas w sprawie projektu:

https://seniorplus.org.pl/kontakt/

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja SeniorPlus
ul.
NIP:
6793106675