Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Fundacja SeniorPlus

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Wrocław
Reklama
Program przeciwdziałania depresji za pomocą gogli VR TierOne GO skierowany do organizacji pozarządowych świadczących usługi zdrowotne i opiekuńcze dla seniorów.
VR TierOne

VR TierOne

Autor/źródło: www.seniorplus.org.pl/terapia-i-relaks-z-vr-tierone/

System VR TierOne GO do terapii Relaksacyjnej

System VR TierOne GO do terapii Relaksacyjnej

Autor/źródło: www.seniorplus.org.pl/terapia-i-relaks-z-vr-tierone/

Grupowa Terapia Relaksacyjna

Grupowa Terapia Relaksacyjna

Autor/źródło: www.seniorplus.org.pl/terapia-i-relaks-z-vr-tierone/

Miniatura VR TierOne
Miniatura System VR TierOne GO do terapii Relaksacyjnej
Miniatura Grupowa Terapia Relaksacyjna

Fundacja SeniorPlus jako organizacja zaangażowana w zwiększanie świadomości społecznej w obszarze profilaktyki zdrowotnej zaprasza lokalne organizacje zajmujące się opieką osób starszych lub terapią zajęciową do uczestnictwa w projekcie ukierunkowanym na przeciwdziałanie depresji, lęku, stresu.

W ramach dostępnych środków organizacje mogą aplikować o środki na zakup mobilnych gogli relaksacyjnych VR TierOne GO Geriatrzy zwracają uwagę, że depresja i związany z nią lęk, brak aktywności fizycznej i umysłowej stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia seniorów. Dodatkowo czas pandemicznej izolacji spotęgował istniejący problem depresji i lęku, co skłania do szukania efektywnych rozwiązań wspierania kondycji psychicznej coraz liczniejszej grupy potrzebujących osób.

VR TierOne GO to skuteczne narzędzie łagodzenia objawów depresji, stresu i lęku bez konieczności udziału w tym procesie specjalistów zdrowia psychicznego. Mobilne gogle VR TierOne GO za pomocą starannie przygotowanych filmów 3D w technologii Wirtualnej Rzeczywistości umożliwiają przeprowadzenie sesji relaksacyjnych niwelujących stres i korzystnie wpływających na samopoczucie. Filmy VR zostały opatrzone terapeutycznym nagraniem lektorskim, muzyką terapeutyczną oraz kojącymi dźwiękami przyrody. Relaksacja za pomocą gogli VR TierOne GO może mieć charakter sesji indywidulnych lub grupowych, dzięki opcji jednoczesnego sterowania zestawem gogli za pomocą tabletu.

Proponowane innowacyjne rozwiązanie umożliwia placówkom bezpieczne i skuteczne wspieranie kondycji psychicznej seniorów. Zapobiega pojawieniu się i rozwojowi depresji, pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia i aktywności, co sprzyja wysokiej jakości życiu. Napisz do nas w sprawie projektu: www.seniorplus.org.pl/terapia-i-relaks-z-vr-tierone/

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja SeniorPlus
ul.
NIP:
6793106675