Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

HILLWAY Training & Consulting Sp. J

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Szkolenia biznesowe dopasowane do aktualnych wyzwań rynkowych

HILLWAY Training & Consulting to polska firma szkoleniowo-doradcza o uznanej reputacji założona w 2011 r. przez Marzenę Sawicką, Ewę Drumlak i Marcina Kalinowskiego, których połączyły wspólne wartości.

Od ponad 11 lat rozwijamy kompetencje tysięcy ludzi biznesu i administracji. Prowadzimy wysokiej jakości szkolenia biznesowe rozwijające kompetencje i kwalifikacje miękkie, twarde oraz branżowe, prowadzone przez wyselekcjonowanych ekspertów na terenie całej Polski, a także za granicą na zlecenie Klientów.   

Wdrażamy programy rozwojowe w takich obszarach jak:

Zobacz programy szkoleniowe HILLWAY

Nasz zespół to:

  • osoby niezwykle otwarte, uśmiechnięte, potrafiące słuchać, bo jak wiemy okazja czasami puka bardzo cicho; osoby, które w sposób prosty i jasny potrafią przekazać reguły rządzące biznesem, a także zainspirować Państwa do dalszego rozwoju.
  • osoby z ogromną wiedzą merytoryczną, specjalizujące się w różnych obszarach – ciągle rozwijające się zgodnie z zasadą Life Long Learning (nauka przez całe życie) i dbające, by przekazywana wiedza była na jak najwyższym poziomie, dostosowana do aktualnych wyzwań rynkowych
  • pasjonaci - wiemy, że pasja to ciągła chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji, a także otwarta postawa i chęć wymiany doświadczeń
  • praktycy biznesu - z doświadczeniem na różnych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach, pracujący w Polsce i zagranicą, realizujący projekty dla największych firm

Kreujemy wzorce, upowszechniamy dobre praktyki i standardy na konferencjach branżowych i w mediach. Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, spojrzenie biznesowe na realizowane procesy, jak również dedykowany zespół konsultantów, trenerów, którzy znają specyfikę Państwa branży. Wszystko to robimy z pasją, energią i zaangażowaniem co potwierdzają liczne, pisemne referencje.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
HILLWAY Training & Consulting Sp. J
ul.
NIP:
5213592814