Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Dzięki tej wizytówce
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Prowadzimy kampanie w Google Ads dofinansowane z Google Grants. Darmowy budżet miesięczny do 10 000$
Kampanie w Google Ads

Kampanie w Google Ads

Skutecznie poprowadzimy kampanie reklamowe w Google dla Twojej organizacji.

W ramach programu Google Grants Twoja organizacja NGO może uzyskać darmowy budżet reklamowy do wykorzystania na reklamy w Google. Budżet maksymalny to aż 10 000$ miesięcznie!

Naszą pracę rozliczamy jako opłata za prowadzenie reklamy. Koszty miesięczne od 600 zł do 2 000 zł w zależności od ilości kampanii i czasu, jaki na to musimy przeznaczyć.

Pomożemy także w uzyskaniu dofinansowania z programu Google Grants!

ps. więcej o programie Google Grants na naszej stronie https://emedia.pl/oferta/kampanie-reklamowe/usluga-google-ad-grants

Cennik usług
Prowadzenie do 3 kampanii w Google Grants
850 zł
Prowadzenie od 4 do 8 kampanii
1450 zł
Prowadzenie powyżej 8 kampanii
od 2 000 zł
Pozyskanie dofinansowania
od 800 zł
Konfiguracja systemów i raportów
od 500 zł
Obsługiwane organizacje (3)
  • WWF・Warszawa
  • Fundacja Mare・Gdańsk
  • Kobieta i Natura・Wrocław
Opinie klientów (3)
Gorąco polecam współpracę z agencją Emedia. Pełen profesjonalizm, szybka realizacja powierzonych zadań, wszystko na wysokim poziomie. Opieka nad klientem bez zarzutu - zawsze w sympatycznej atmosferze. Rzetelne i szybkie odpowiedzi na miliony pytań od klienta :)
Olga K
Bardzo cenię Grzegorza i jego zespół za łączenie umiejętności reklamowych z biznesowymi. Uważam, że podejście biznesowe, próba zrozumienia biznesu, który promują jest ważniejsze niż wykonywanie miliona akcji i działanie na oślep. Precyzyjne działania wynikające z doświadczenia. Bardzo polecam!
Katarzyna K.
Przez 3 lata zmieniałem kilkukrotnie agencje interaktywne, każda obiecywała działania i efekty...niestety na obiecankach i fakturach abonamentowych się kończyło. Poleciła mi ich znajoma i świetnie się spisali, otrzymałem mnóstwo telefonów z kampanii reklamowych firmy, jestem zadowolony, strona pozycjonuje się z miesiąca na miesiąc coraz lepiej, dlatego też macie 5 gwiazdek całkowicie zasłużonych. Profesjonaliści w reklamach i pozycjonowaniu. Polecam!
Dawid R.
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
emedia.pl sp. z o. o
ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa
NIP:
7123403383
KRS:
0000845908
REGON:
386288252