Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

BIURO RACHUNKOWE Business Care Centre - Twoja Księgowość. Twoje Podatki. Twoje Kadry i Płace

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 1 organizacji
Reklama
Księgowość fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, spółdzielni socjalnych, spółek z o.o. non profit, kół gospodyń wiejskich, itp.
Business Care Centre - Twoja Księgowość. Twoje Podatki. Twoje Kadry i Płace.

Business Care Centre - Twoja Księgowość. Twoje Podatki. Twoje Kadry i Płace.

Biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej zaprasza do współpracy!

Nasze biuro rachunkowe, doskonale zna specyfikę sektora pozarządowego. Codzienne stykamy się z jego problemami i wyzwaniami poprzez świadczenie usług obsługi księgowej i kadrowo-płacowej. Ba, sami jesteśmy podmiotem ekonomii społecznej.

Zlecenie prowadzenia księgowości do naszego biura rachunkowego daje pewność, że wszystkie formalności będą załatwione w odpowiedni sposób a sama organizacja może skupić się swoich celach statutowych.

Posiadamy biura stacjonarne w Katowicach, Częstochowie oraz Kielcach. Obsługujemy Klientów z całej Polski.

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o współpracy!

DLA KOGO:

 • fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich
 • spółdzielnie socjalne
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością non profit i not for profit
 • spółki z udziałem jednostek samorządu terytorialnego
 • jednoosobowe działalności gospodarcze
 • e-commerce

CO OFERUJEMY:

 • pełną księgowość, prowadzenie ksiąg handlowych
 • obsługę kadrowo-płacową
 • doradztwo księgowe i usługi podatkowe
 • szkolenia z księgowości, prawa podatkowego, kadr i płac, zarządzania, fundraisingu
 • usługi projektowe, wsparcie w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych ze środków europejskich i innych źródeł
 • zatrudnienie osób niepełnosprawnych – obsługa systemu dofinansowania
 • obsługa prawna: rejestracja podmiotów w KRS, zmiana statutu, rejestracja działalności, prawo podatkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze
 • wirtualne biuro
 • wynajem sal na spotkania/szkolenia
Opinie klientów (5)
Za co ich szanujemy? Za sumienność, indywidualne podejście i dociekliwość. Na pytanie typu „A po co? A dlaczego?” – zawsze cierpliwie odpowiadają i tłumaczą. Pokazują też konsekwencje zaniechania pewnych czynności. Programują, analizują NASZE działania pod kątem kadrowo-księgowym „2 kroki do przodu”. Czujemy się przy nich BEZPIECZNIE – a to w dzisiejszych czasach zawiłości podatkowo-księgowo-kadrowych jest BEZCENNE i jest argument dla NIEZDECYDOWANYCH, przyszłych klientów. Z całą odpowiedzialnością POLECAM Business Care Centre.
Anna Mikołajczyk, Fundacja PEStka – Kielce
Podatki, księgowość, kwestie prawne. To są rzeczy, którymi my nie chcemy się zajmować, a Business Care Centre ogarnia to w stu procentach.
Arkadiusz Pawłowski, Prime Time Wrestling
Przed założeniem fundacji największe obawy miałem przy aspektach prawnych, podatkowych i księgowych. Business Care Centre zajęło się kompleksowo moimi finansami, a ja mogę spokojnie czynić dalej dobro.
Bartłomiej Czaja, Fundacja Gramy do końca
Współpracujemy z osobami tworzącymi Business Care Centre od 3 lat. Pracownicy biura wspierają naszą działalność nie tylko w zakresie księgowym i kadrowo-płacowym, ale również pomagają w kontaktach z organami administracji państwowej i samorządowej. W czasie pandemii COVID-19 współpraca z biurem rachunkowym była dla nas wręcz nieoceniona, ponieważ otrzymaliśmy pełne informacje w zakresie dostępności i możliwości wykorzystania środków z tarcz pomocowych oraz pomoc w wypełnieniu i składaniu wniosków o wsparcie. Działamy w branży gastronomicznej, którą pandemia dotknęła wyjątkowo. Współpraca z Business Care Centre to jeden z istotnych czynników, dzięki któremu obroniliśmy się i nadal funkcjonujemy na rynku gastronomicznym Katowic.
Katarzyna Karbowska, RESTO-KATE Sp. z o. o. non profit
Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia, rekomendujemy Business Care Centre, które jest po prostu godne zaufania. Nasz osobisty opiekun dba, by księgowość była prowadzona rzetelnie, a wszelkie zadania realizowane były terminowo. To co wyróżnia Business Care Centre, to bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz otwartość Pracowników. Pozwala to nie tylko na sprawną, bieżącą obsługę spółki, lecz również na uzyskanie fachowej i kompleksowej pomocy w sytuacjach wymagających niezwłocznej interwencji. Z przyjemnością możemy polecić to miejsce wszystkim, którzy poszukują solidnego partnera w zakresie obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej.
Jacek Kowalski, Studio Kosmetyki Profesjonalnej „Beauty Time” Sp. z o. o. non profit
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
BIURO RACHUNKOWE Business Care Centre - Twoja Księgowość. Twoje Podatki. Twoje Kadry i Płace
ul.
NIP:
9542802114