Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Warsztat Ogarniaczki (zdalnie)

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Ogarnę Wam dokumenty, rzeczy administracyjne i research - wezmę na siebie rolę asystentki czy koordynatorki, ale bez konieczności zatrudniania mnie na stałe

Cześć!

Jestem Paula i jestem ogarniaczką. Co to znaczy? Prowadzę działalność, w ramach której ogarniam ludziom rzeczy - to tak w najprostszym ujęciu. Najczęściej podobne stanowiska nazywa się mianem wirtualnej asystentki, ale ja za tą nazwą nie przepadam, "ogarniaczka" jest bardziej moja.

Co ogarniam? W zasadzie wszystko, czego tylko potrzebujecie i na co się umówimy. Dokumenty (nie jestem księgową, ale mam sporą wiedzę w tym obszarze), kwestie administracyjne, research. Odciążam Was z tego, co hamuje Was w działaniach na rzecz wyższej sprawy - i jestem w tym dobra.

Zatrudnienie kogoś na stałe to koszty - nie tylko zatrudnienia, ale też obsługi księgowej, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, stałego stanowiska. Przy współpracy ze mną to wszystko odpada. Robię to, na co się umówimy, a potem wystawiam fakturę - i już. Pracuję też szybko i mam duże doświadczenie, więc ostatecznie współpraca ze mną wyjdzie taniej, niż zatrudnienie kogoś na stałe.

Pracowałam w kilku różnych organizacjach pozarządowych, głównie równościowych. Znam specyfikę takiej pracy, trudności, z jakimi borykają się NGOsy, wiem, że to jest często praca na wczoraj i w trybie gaszenia pożarów. Ja w takim trybie jestem świetna.

Najlepiej kontaktować się ze mną przez formularz kontaktowy na mojej stronie; na kod rabatowy "NGO" otrzymacie 10% zniżki!

Cennik usług
godzina pracy
od 63 zł
Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Warsztat Ogarniaczki (zdalnie)
ul.
NIP:
9562292538