Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Fundacja Africa Help

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Dzięki tej wizytówce
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Tworzymy doskonały i spójny system działania organizacji.Pomożemy w założeniu organizacji, uzyskaniu statusu OPP - przeprowadzeniu procedury, napisaniu statutu, regulaminu, umów ze sponsorami i darczyńcami. Rozwiejemy wątpliwości związane z rejestracją zmian w KRS oraz konicznymi załącznikami.
Anna Walkowiak, prawnik, założycielka Fundacji "Africa Help"

Anna Walkowiak, prawnik, założycielka Fundacji "Africa Help"

Doradzimy Tobie oraz Twojej organizacji zrozumieć, jak działa organizacja od strony prawnej zarówno w zakresie jej ustroju jak i bieżącej działalności. Przygotowujemy umowy wolontariackie, sponsoringu, darowizny i wiele innych, które każda organizacja podpisuje wielokrotnie w swojej działalności.

Prowadzimy szkolenia online dla NGO z zakresu wszelkich prawnych aspektów prowadzenia organizacji pozarządowej. Więcej o bieżących szkoleniach dowiesz się na https://ah20.org/szkolenie-dla-ngo/

Szkolenia i konsultacje prowadzi Anna Walkowiak. Fundatorka i Prezes Zarządu Fundacji „Africa Help”.
Z wykształcenia prawnik. Ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza na kierunku Prawa i Administracji. Ukończyła aplikację radcowską. Posiada dyplom ukończenia studiów podyplomowych z dziedziny prawa własności intelektualnych na wydziale prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada dyplom Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, potwierdzony doświadczeniem w pozyskiwaniu darczyńców i sponsorów. Przeprowadziła ponad 2500 godzin szkoleń indywidualnych i grupowych z dziedziny prawa. Zajmuje się doradztwem w zakresie otwierania działalności gospodarczych (podmiotów gospodarczych) i tworzenia organizacji pozarządowych (fundacja, stowarzyszenie). Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, m.in.: ochrona praw własności intelektualnej, ochrony dóbr osobistych, odszkodowań, spadków, rodzinnych. Prowadzi doradztwo z pisania statutów spółek i organizacji pozarządowych (NGO).

Cennik usług
Szkolenie jednodniowe
369 zł z rabatem 100, jeśli zapiszesz się do 17 marca
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Africa Help
ul. Trójpole
61-693 POZNAN
NIP:
7831756307
KRS:
0000669457
REGON:
366866687