Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Reklama
Reklama
Kompleksowa Organizacja Wydarzeń, Eventów & Online - Pomagamy tworzyć w digitalu

Kompleksowa Organizacja Wydarzeń, Eventów & Online to usługa polegająca na zapewnieniu wsparcia w organizacji różnego rodzaju wydarzeń, zarówno offline, jak i online. Nasza firma pomaga w kreowaniu wyjątkowych i niezapomnianych doświadczeń dla uczestników, zapewniając kompleksowe rozwiązania od początku do końca procesu organizacyjnego.

W przypadku wydarzeń offline, oferujemy pełne wsparcie w kwestii wynajmu przestrzeni, projektowania scenografii, zapewnienia nagłośnienia, oświetlenia oraz wystroju całego miejsca. Pomagamy również w rekrutacji i koordynacji zespołu technicznego, obsłudze cateringowej oraz innych usług, które są niezbędne do udanej realizacji wydarzenia.

W przypadku wydarzeń online, pomagamy w organizacji i produkcji wirtualnych spotkań, webinariów, wideokonferencji, transmisji na żywo oraz innych form komunikacji online. Nasze usługi obejmują wsparcie w kwestii technicznej, jak również w zakresie tworzenia treści, moderacji dyskusji, a także doradztwa w kwestii wyboru oprogramowania i narzędzi do organizacji wydarzeń online.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
Adres biura:
Platinium Media
ul.
NIP:
5242880792