Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 64 organizacji
Reklama
Tworzymy doskonały i spójny system działania organizacji. Wierzymy w Waszą misję bo sami stworzyliśmy misję naszej organizacji i wiemy ile ona znaczy dla podopiecznych, niezależnie od tego, kim są i skąd pochodzą.Wierzymy w działalność społeczną i rozumiemy ją, jesteśmy bowiem jej częścią.
autor: Artur Długosz

autor: Artur Długosz

Doradzimy Tobie oraz Twojej organizacji zrozumieć, jak działa organizacja od strony prawnej zarówno w zakresie jej ustroju jak i bieżącej działalności. Przygotowujemy umowy wolontariackie, sponsoringu, darowizny i wiele innych, które każda organizacja podpisuje wielokrotnie w swojej działalności.

Prowadzimy szkolenia online dla NGO z zakresu wszelkich prawnych aspektów prowadzenia organizacji pozarządowej. Więcej o bieżących szkoleniach dowiesz się na https://ah20.org/szkolenie-dla-ngo/

Więcej  o naszych działaniach na https://ah20-doradztwoprawne.pl/

Szkolenia i konsultacje prowadzi Anna Walkowiak. Fundatorka i Prezes Zarządu Fundacji „Africa Help”. Więcej o niej na stronie https://ah20.org/

Cennik usług
stawka godzinowa
od 150 zł
Obsługiwane organizacje (3)
  • Stowarzyszenie "To Help Africa"・Warszawa
  • Fundacja "Dzięki Tobie"・Poznań
  • Fundacja "Gran Vida Fundacja dla godnego życia"・Włocławek
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Africa Help
ul. Trójpole 3A
61-693 POZNAN
NIP:
7831756307
KRS:
0000669457
REGON:
366866687