Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Poznań
Obsługuje 109 organizacji
Reklama
Tworzenie partnerstw społecznych
szkolenia, partnerstwo, ESG, projekty, strategia, księgowość, wizyty studyjne, animacja

szkolenia, partnerstwo, ESG, projekty, strategia, księgowość, wizyty studyjne, animacja

Doświadczenie, które zmienia - oferta współpracy: PARTNERSTWO SPOŁECZNE

DLACZEGO MY?  

Wzmacniamy sektor pozarządowy, rozwijamy przedsiębiorczość społeczną, wspieramy wspólnoty lokalne. Budujemy współpracę, zaufanie i… zyski.  

Mamy 20 lat doświadczeń w budowaniu dialogu pomiędzy różnymi środowiskami, prowadzeniu kampanii obywatelskich, wzmacnianiu liderów, dbaniu o dobro wspólne oraz działaniach na rzecz zmiany społecznej.  

Współpracując z nami zyskujesz doświadczonego partnera, na którym możesz polegać.  
Sprawdź, co możemy zrobić wspólnie.  

KOGO ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY?  

1. Liderów i społeczników, którzy działają lub chcą działać na rzecz zmiany społecznej.  
2. Samorządowców, pracowników samorządowych oraz pracowników instytucji kultury dla których ważne jest dobro wspólne i rozwój społeczności lokalnych.  
3. Przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej i organizacji pozarządowych (m.in. fundacji, stowarzyszeń, spółek z o.o.  
non profit, spółdzielni socjalnych), w tym przedsiębiorstw społecznych, które chcą rosnąć w siłę.  
4. Przedsiębiorców, którzy mają świadomość, że nadeszła pora działania. Raportowanie działań w obszarze ESG będzie wkrótce normą, a jej oddziaływanie na lokalną społeczność – realnym działaniem do wdrożenia.

Nowe rozdanie Funduszy Unijnych kładzie jeszcze mocniejszy  akcent na realizowanie projektów w partnerstwach międzysektorowych.  Coraz częściej jest to wymóg formalny, a jeśli nawet nie – Twoje szanse z partnerem społecznym zdecydowanie rosną. 

Projekty ze środków krajowych, unijnych i innych, wieloletnie,  partnerskie, społeczne i infrastrukturalne – sprawdźmy, gdzie  przecinają się nasze drogi. 

Konieczność raportowania w zakresie wpływu firmy na społeczeństwo  (ESG) wymaga podejmowania realnych, jakościowych działań  w obszarze współpracy z lokalną społecznością, organizacjami  pozarządowymi i nieformalnymi liderami. Możemy wspólnie opracować  strategię tych działań i wesprzeć firmę w jej wdrażaniu, dostarczając know-how, narzędzia i zasoby.


Instytut Spraw Obywatelskich – organizacja obywatelska niezależna od partii politycznych i korporacji. Naszą misją jest 
rozwijanie, kształtowanie i promowanie postaw obywatelskich. Od 2004 r. sklejamy Polskę, dbając o dobro wspólne. O dobro, które jest bliskie każdej i każdemu z nas: bezpieczną żywność, czyste powietrze, godne życie opiekunów osób niepełnosprawnych, godną pracę, czy dostęp do rzetelnej informacji. Oraz o dobro, które jest tylko pozornie dalekie: obywatelską inicjatywę ustawodawczą, referendum czy radę pracowników. 

Dowiedz się więcej na www.instytutsprawobywatelskich.pl

Prowadzimy akredytowany Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ: www.centrumklucz.pl

Grupa INSPRO Sp. z o. o. – jesteśmy spółką z.o.o. non profit powołaną do życia w 2012 r. Dostarczamy narzędzi 
wzmacniających liderów i społeczników, współprowadzimy Centrum Wspierania Rad Pracowników. Wypracowane zyski przeznaczamy w całości na działania statutowe, których celem jest ochrona praw pracowników i wzmacnianie kultury dialogu w firmach (partycypacja pracownicza). Prowadzimy szkolenia, udzielamy wsparcia eksperckiego, współprowadzimy stronę internetową www.radypracownikow.info

Działamy ogólnopolsko, a głównymi klientami są firmy, w których funkcjonują rady pracowników, np. PGE, PGNiG, Coca-Cola, Nestle Polska S.A., Bank Pekao S.A., PZU S.A., KGHM, Agora, Grupa Orlen, BGK, Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Lasy Państwowe, Polskie Radio Rzeszów, Bank Pocztowy S.A. 

Specjalizujemy się w obsłudze sektora przedsiębiorczego i społecznego. Jesteśmy ekspertami od zarządzania zespołami i projektami, przedsiębiorczości społecznej oraz pozyskiwania funduszy. 

Działamy elastycznie, bo wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby. Razem wybierzemy najlepszy model współpracy i dopasujemy odpowiedni pakiet usług.

Obsługiwane organizacje (2)
  • Regionalne Centrum Polityki Społecznej ・Łódź
  • Powiat Tomaszowski・Tomaszów Mazowiecki
Opinie klientów (2)
Miejsce, w którym wspierają ludzie z pasją. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz otwartość na współpracę to Wasza mocna strona. Bardzo dziękuję za ogromną pomoc. Liczę na dalszą mega owocną współpracę.
Grupa Wolontarystyczna „AGRAFKA”
Dziękuje że jesteście, bez was nasza organizacja nie mogłaby istnieć.
Fundacja Ecorower
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Instytut Spraw Obywatelskich
ul. Pomorska 40
Łódź
NIP:
7251872505
KRS:
0000191928