Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Reklama
Reklama
Coaching rozwojowy
szkolenia, partnerstwo, ESG, projekty, strategia, księgowość, wizyty studyjne, animacja

szkolenia, partnerstwo, ESG, projekty, strategia, księgowość, wizyty studyjne, animacja

Doświadczenie, które zmienia - oferta współpracy: COACHING ROZWOJOWY

DLACZEGO MY?

Wzmacniamy sektor pozarządowy, rozwijamy przedsiębiorczość społeczną, wspieramy wspólnoty lokalne. Budujemy współpracę, zaufanie i… zyski.

Mamy 20 lat doświadczeń w budowaniu dialogu pomiędzy różnymi środowiskami, prowadzeniu kampanii obywatelskich, wzmacnianiu liderów, dbaniu o dobro wspólne oraz działaniach na rzecz zmiany społecznej.

Współpracując z nami zyskujesz doświadczonego partnera, na którym możesz polegać.
Sprawdź, co możemy zrobić wspólnie.

KOGO ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY?

1. Liderów i społeczników, którzy działają lub chcą działać na rzecz zmiany społecznej.
2. Samorządowców, pracowników samorządowych oraz pracowników instytucji kultury dla których ważne jest dobro wspólne i rozwój społeczności lokalnych.
3. Przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej i organizacji pozarządowych (m.in. fundacji, stowarzyszeń, spółek z o.o.
non profit, spółdzielni socjalnych), w tym przedsiębiorstw społecznych, które chcą rosnąć w siłę.
4. Przedsiębiorców, którzy mają świadomość, że nadeszła pora działania. Raportowanie działań w obszarze ESG będzie wkrótce normą, a jej oddziaływanie na lokalną społeczność – realnym działaniem do wdrożenia.

Coaching to proces rozwoju, w którym coach towarzyszy Klientowi we wprowadzaniu w życie określonej zmiany – pokazuje możliwości, inspiruje, motywuje do podejmowania działań i wspiera w ich realizacji. Wykorzystuje do tego wiedzę i narzędzia coachingowe.

Oferujemy coaching w zakresie:

1. Coaching indywidualny (life coaching)
Skupia się na tematach życiowych: celach prywatnych, relacjach, związkach, rozwoju osobistym, poznaniu siebie, swoich mocnych stron i ograniczeń, unikalnych talentów, wyborze drogi/misji życiowej, planach na przyszłość, nawykach, a także pracy na myślach, emocjach i zachowaniach.
Pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak żyć sensownie i szczęśliwie, lepiej wykorzystując swój potencjał?

2. Coaching dla liderów społeczności lokalnych

Skupia się na tematach związanych z Twoim działaniem na rzecz zmiany społecznej: wyborze obszarów zaangażowania, motywowaniu do działania, szukaniu sojuszników, wykorzystywaniu osobistego potencjału w działaniach na rzecz zmiany społecznej, włączaniu innych w swoje działania, delegowaniu zadań.
Pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie: Jakim liderem chcę być? Na jakiej zmianie społecznej mi zależy? Jak ją wprowadzić w życie?

3. Coaching kariery i rozwoju zawodowego

Skupia się na tematach związanych z Twoją pracą: wyborze/zmianie pracy, szukaniu równowagi między pracą a życiem osobistym, kryzysach zawodowych, trudnościach po utracie pracy, kierunku, w którym chcesz rozwijać swój biznes albo obszarach, z których chcesz zrezygnować.
Pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie: Jaka praca daje mi satysfakcję? Co chcę w życiu robić i jakie kompetencje rozwijać?

4. Coaching dla zespołów

Skupia się na tematach związanych z pracą w zespole: wybieraniu celów do realizacji, delegowaniu zadań, rozwiązywaniu trudności, integracji zespołowej, budowaniu dobrego klimatu i zaufania w zespole.
Pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie: Jakim zespołem chcemy być? Co jest dla nas ważne w pracy zespołowej? Jak to osiągnąć?

Instytut Spraw Obywatelskich – organizacja obywatelska niezależna od partii politycznych i korporacji. Naszą misją jest
rozwijanie, kształtowanie i promowanie postaw obywatelskich. Od 2004 r. sklejamy Polskę, dbając o dobro wspólne. O dobro, które jest bliskie każdej i każdemu z nas: bezpieczną żywność, czyste powietrze, godne życie opiekunów osób niepełnosprawnych, godną pracę, czy dostęp do rzetelnej informacji. Oraz o dobro, które jest tylko pozornie dalekie: obywatelską inicjatywę ustawodawczą, referendum czy radę pracowników.

Dowiedz się więcej na www.instytutsprawobywatelskich.pl

Prowadzimy akredytowany Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ: www.centrumklucz.pl

Grupa INSPRO Sp. z o. o. – jesteśmy spółką z.o.o. non profit powołaną do życia w 2012 r. Dostarczamy narzędzi
wzmacniających liderów i społeczników, współprowadzimy Centrum Wspierania Rad Pracowników. Wypracowane zyski przeznaczamy w całości na działania statutowe, których celem jest ochrona praw pracowników i wzmacnianie kultury dialogu w firmach (partycypacja pracownicza). Prowadzimy szkolenia, udzielamy wsparcia eksperckiego, współprowadzimy stronę internetową www.radypracownikow.info.

Działamy ogólnopolsko, a głównymi klientami są firmy, w których funkcjonują rady pracowników, np. PGE, PGNiG, Coca-Cola, Nestle Polska S.A., Bank Pekao S.A., PZU S.A., KGHM, Agora, Grupa Orlen, BGK, Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Lasy Państwowe, Polskie Radio Rzeszów, Bank Pocztowy S.A.

Specjalizujemy się w obsłudze sektora przedsiębiorczego i społecznego. Jesteśmy ekspertami od zarządzania zespołami i projektami, przedsiębiorczości społecznej oraz pozyskiwania funduszy.

Działamy elastycznie, bo wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby. Razem wybierzemy najlepszy model współpracy i dopasujemy odpowiedni pakiet usług.

Obsługiwane organizacje (3)
  • Fundacja Sentivenio・Łódź
  • Stowarzyszenie POMOST・Łódź
  • Fundacja OhBelgon・Zduńska Wola
Opinie klientów (1)
Dopóki człowiek sam ze sobą nie zrobi porządku oraz nie pozna dobrze siebie, to nie jest w stanie tworzyć fajnego miejsca. Praca z ludźmi niesie dużo trudności – czy to z osobami, które są w zespole fundacji, czy z podopiecznymi, czy z ich rodzicami, czy z innymi organizacjami. Wszystko wiąże się z ludźmi. Kluczowe jest, żeby poukładać sobie całość w swojej głowie. Ponadto jest bardzo ważne, aby mieć na starcie wsparcie takie, jakie dostałyśmy od OWES Centrum KLUCZ.
Fundacja Sentivenio
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Instytut Spraw Obywatelskich
ul. Pomorska 40
Łódź
NIP:
7251872505
KRS:
0000191928