Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Program pilotażowy dla organizacji planujących działalność ekonomiczną!

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Rynek podmiotów ekonomii społecznej rośnie z miesiąca na miesiąc. Macie szansę być jedną z dwudziestu organizacji, które otrzymają priorytetowy dostęp do narzędzia w ramach programu pilotażowego.

Szanowne Organizacje!

Rynek podmiotów ekonomii społecznej rośnie z miesiąca na miesiąc. Działalność ekonomiczna w organizacji pozarządowej może być ważnym źródłem finansowania jej działań statutowych. Żeby prowadzić ją z sukcesem, warto się do tego dobrze przygotować.

Chcąc pomóc organizacjom stawiającym pierwsze kroki w kierunku niezależności finansowej, Stowarzyszenie BORIS przygotowało innowacyjne Narzędzie Oceny Gotowości Organizacji do Działalności Ekonomicznej.

To proste narzędzia ułatwia zbadanie, czego brakuje organizacji pozarządowej do pewnego wejścia w prowadzenie działalności gospodarczej lub odpłatnej statutowej.

Przy jego pomocy dowiecie się:

  • jakich zasobów jeszcze Waszej organizacji brakuje;
  • jakimi niezbędnymi zasobami do rozpoczęcia działalności dysponujecie;
  • oraz otrzymacie rozbudowany raport z rekomendacjami dotyczącymi wdrożenia działalności ekonomicznej w Waszej organizacji i będziecie mogli przygotować prosty biznesplan.

Aby dowiedzieć się więcej i wziąć udział w programie pilotażowym, wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Nie zwlekaj, wypełnij zgłoszenie już dziś - https://przedsiebiorczosc.boris.org.pl/pilotaz/

Kontakt: Agnieszka Iwaniak agnieszka@boris.org.pl

Projekt “Stabilne NGO-opracowanie narzędzia online do samodzielnego zaplanowania dział. ekonomicznej w NGO” realizowany przez Stowarzyszenie BORIS został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Program pilotażowy dla organizacji planujących działalność ekonomiczną!
ul.
NIP:
5272258873