Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

stronydlaorganizacji.org

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń i organizacji - indywidualne projekty, zgodność z wymaganiami WCAG 2.1 i dedykowane moduły. Sprawdź naszą ofertę!

Szukasz sprawdzonego partnera do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla Twojej organizacji? Nasza agencja IT tworzy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji i firm od ponad 10 lat. Nasze projekty opierają się na systemie zarządzania treścią TYPO3, który umożliwia łatwe zarządzanie treścią i wdrożenie zmian. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie TYPO3, co pozwala nam na dostarczenie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, otrzymujesz stronę internetową, która przyciąga uwagę użytkowników i spełnia wymagania dostępności cyfrowej (WCAG 2.1). Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jakie korzyści niesie współpraca z nami! Odwiedź Stronydlaorganizacji.org

Sprawdź koniecznie nasze moduły dostosowane do potrzeb organizacji i stowarzyszeń:

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
stronydlaorganizacji.org
ul.
NIP:
6262856691
REGON:
367293785