Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

stronydlaorganizacji.org

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń i organizacji - indywidualne projekty, zgodność z wymaganiami WCAG 2.1 i dedykowane moduły. Sprawdź naszą ofertę!

Szukasz sprawdzonego partnera do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla Twojej organizacji? Nasza agencja IT tworzy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji i firm od ponad 10 lat. Nasze projekty opierają się na systemie zarządzania treścią TYPO3, który umożliwia łatwe zarządzanie treścią i wdrożenie zmian. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie TYPO3, co pozwala nam na dostarczenie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, otrzymujesz stronę internetową, która przyciąga uwagę użytkowników i spełnia wymagania dostępności cyfrowej (WCAG 2.1). Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jakie korzyści niesie współpraca z nami! Odwiedź Stronydlaorganizacji.org

Sprawdź koniecznie nasze moduły dostosowane do potrzeb organizacji i stowarzyszeń:

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
stronydlaorganizacji.org
ul.
NIP:
6262856691
REGON:
367293785