Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Sopocki Klub Tenisowy

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama

Nasz Klub jest jednym z najstarszych i największych klubów tenisowych w Polsce. Jego ranga rosła wraz z profesjonalizmem z jakim organizowano największe i najbardziej prestiżowe turnieje, ze sztandarowym Prokom Open na czele.

Obiekt zlokalizowany jest tuż obok plaży, w pobliżu sławnego Grand Hotelu w Sopocie i uznawany jest za jeden z najpiękniejszych obiektów tenisowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Dziś Sopocki Klub Tenisowy to jedna z najważniejszych instytucji tenisowych w Polsce, która nie tylko propaguje tenis jako sport, ale także angażuje się w działania charytatywne oraz promocję zdrowego stylu życia. Dysponujemy czternastoma kortami tenisowymi otwartymi, czterema w hali, a także reprezentacyjnym kortem centralnym. Nasz obiekt gościł najważniejsze tenisowe turnieje.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Sopocki Klub Tenisowy
ul. Haffera 57B
81-718 Sopot
NIP:
585-020-69-66
KRS:
0000184946
REGON:
001086713