Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Reklama
Reklama
Nowe rozwiązania, nowe możliwości.

InnovaTech to dynamiczna firma informatyczna, która odnajduje się w świecie ciągłych zmian i postępującej cyfryzacji. Oferujemy kompleksowe usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. 

Nasza oferta obejmuje:

Strony www: Tworzymy profesjonalne strony internetowe, które skutecznie prezentują Twoją firmę online. Działamy zgodnie z najnowszymi trendami projektowania, zapewniając responsywny wygląd i optymalizację pod kątem wyszukiwarek.

Opieka nad stroną www: Zapewniamy pełną opiekę nad Twoją stroną internetową. Aktualizujemy treści, wprowadzamy poprawki błędów, monitorujemy jej działanie i dbamy o bezpieczeństwo.

Sklep internetowy na wybranej platformie: Oferujemy kompleksowe rozwiązania e-commerce, w tym tworzenie sklepów internetowych na popularnych platformach. Zapewniamy funkcjonalność, wygodną nawigację i atrakcyjny wygląd, który zachęci klientów do zakupów.

Pomoc techniczna stała: Zapewniamy Ci wsparcie techniczne na każdym etapie. Nasi doświadczeni specjaliści są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiązać problemy i udzielić Ci niezbędnej pomocy.

Dodawanie pozycji w sklepie: Zajmujemy się zarządzaniem Twoim sklepem internetowym, dodając nowe produkty, aktualizując treści i dbając o atrakcyjną prezentację oferty. Dzięki nam Twój sklep będzie zawsze aktualny i konkurencyjny.

Usługa rebrandingu graficznego: Chcesz nadać swojej marce nową oprawę wizualną? Przygotujemy dla Ciebie nowoczesne i profesjonalne projekty, które odzwierciedlą charakter Twojej firmy i przyciągną uwagę klientów.

Rebranding firmy: Jeśli planujesz odświeżenie swojej marki, chętnie Ci w tym pomożemy. Nasz zespół kreatywny i marketingowy stworzy dla Ciebie nowy wizerunek, który przyciągnie uwagę i wyróżni się na rynku.

Grafika na social media: Tworzymy kreatywne i przyciągające wzrok grafiki, które wyróżnią Twoją firmę na platformach społecznościowych. Pomagamy w budowaniu spójnego wizerunku marki i efektywnej komunikacji z klientami.

Dodatkowo, oferujemy specjalne oferty dla organizacji rozpoczynających swoją działalność oraz pomoc techniczną przez pierwsze 3 miesiące gratis!

Dlaczego warto nam zaufać: ✓ Pasja do technologii i ciągłe doskonalenie ✓ Indywidualne podejście do potrzeb klienta ✓ Terminowość i profesjonalizm ✓ Innowacyjne podejście i świeże spojrzenie na technologiczne wyzwania

Dołącz do grona zadowolonych klientów InnovaTech i skontaktuj się z nami już dziś!

Cennik usług
Prosta strona typu landing page / one page
od 500 zł
Rozbudowana strona typu landing page / one page
od 1000 zł
Prosta strona www
od 1500 zł
Rozbudowana strona www
od 2000 zł
Opieka nad stroną www (aktualizacje, poprawki błędów itp.)
od 150 zł / msc
Grafika na social media
od 25 zł
Grafiki na social media - pakiet 10 szt.
od 200 zł
Pomoc techniczna stała
od 400 zł / msc
Rebranding firmy
od 300 zł ( w zależności od wielkości rebrandingu)
Sklep internetowy na wybranej platformie
od 1000 zł
Pozycje w sklepie
od 3 zł / produkt
Usługa rebrandingu graficznego
od 500 zł
Obsługiwane organizacje (2)
  • Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie・Kozłów
  • Stowarzyszenie - Muzeum Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Polskie Zakłady Zbożowe "PZM-PZZ" Kozłów・Kozłów
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
InnovaTech Strony i sklepy online
ul.
NIP:
0000000000