Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Salesforce dla organizacji non-profit ZA DARMO!

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
W ramach programu Power of Us, największa na świecie platforma CRM - zamiast standardowych 165 dolarów za stanowisko - udostępnia swoje usługi BEZPŁATNIE organizacjom non-profit!
Salesforce NPSP

Salesforce NPSP

Twoja organizacja non-profit ma teraz szansę jako jedna z pierwszych w Polsce korzystać z tego samego narzędzia, które wspiera misje UNICEF, Czerwonego Krzyża, Teach for All i ponad 54 000 innych organizacji non-profit, ZA DARMO!

Salesforce to wspomagana AI platforma technologiczna, która pomaga organizacjom non-profit lepiej zarządzać swoimi relacjami z darczyńcami, wolontariuszami i beneficjentami. Największe na świecie firmy, takie jak Amazon, Toyota czy Adidas, a nawet bliżej znane w Polsce Allegro, Lidl i Żabka korzystają z Salesforce, żeby usprawnić wewnętrzne procesy i docierać do jak największej grupy odbiorców. Przedsiębiorstwa te muszą jednak zapłacić 165 dolarów miesięcznie od każdego pracownika za usługę, którą Twoja organizacja non-profit może mieć bez żadnych opłat licencyjnych!

Jak to działa?

Salesforce bierze udział w inicjatywie Pledge 1% (poświęca 1% produktu, czasu i zasobów filantropii) i wspiera organizacje non-profit i instytucje edukacyjne w ramach programu "Power of Us”. W praktyce oznacza to, że Twoja organizacja może otrzymać dostęp do dziesięciu darmowych licencji Salesforce Enterprise Edition (dla przedsiębiorstw koszt tej licencji to 165 dolarów miesięcznie od użytkownika!).

Ale co z implementacją i konfiguracją Salesforce pod Twoje potrzeby?

Tu właśnie wchodzimy my, Hitteps. Mamy doświadczenie w pomaganiu organizacjom takim jak Twoja. Zobacz co powiedział o nas Will Broad ze Smart Havens Africa – afrykańskiej organizacji non-profit, która zajmuje się zapewnianiem nowych domów dla mniej zamożnych rodzin:

„Gorąco polecam usługi Hitteps każdemu, kto szuka rozwiązań Salesforce. Dzięki ich oddanemu zespołowi, który słucha i zapewnia potrzebne rozwiązania, mamy teraz skalowalny system do zarządzania naszym rozwojem, podczas gdy my pracujemy nad wpływem na życie większej liczby rodzin”

Hitteps oferuje usługi implementacyjne Salesforce, które pomogą Ci na każdym etapie – od wstępnej konfiguracji, poprzez szkolenie Twojego zespołu, aż po bieżące wsparcie techniczne.

To Twoja szansa na dołączenie do grona globalnych organizacji non-profit, które poszerzają zasięg swoich misji dzięki technologii Salesforce. Bądź jednym z pionierów korzystających z Salesforce w Polsce i zobacz, jak ta platforma może uprościć i przyspieszyć Twoje działania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! W ramach bezpłatnej konsultacji chętnie opowiemy Ci więcej o Salesforce i programie "Power of Us".

Czekamy na Twój kontakt!

Zespół Hitteps

Opinie klientów (2)
„Gorąco polecam usługi Hitteps każdemu, kto szuka rozwiązań Salesforce. Dzięki ich oddanemu zespołowi, który słucha i zapewnia potrzebne rozwiązania, mamy teraz skalowalny system do zarządzania naszym rozwojem, podczas gdy my pracujemy nad wpływem na większą liczbę rodzin”
Will Broad - Smart Havens Africa
Praca z Dawidem i zespołem była przyjemnością, szybkie, wydajne i opłacalne rozwiązaniem wszystkich naszych problemów związanych z rozwojem Salesforce
Thomas Gillet - Auto Service Repairs
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Salesforce dla organizacji non-profit ZA DARMO!
ul.
NIP:
5252950092
KRS:
0001028574
REGON:
524889108