Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Reklama
Reklama
Najlepsi eksperci i szkolenia w jakości PREMIUM!

Najlepsi eksperci i szkolenia w jakości PREMIUM!

Realizujemy szkolenia online i stacjonarne dedykowane dla organów administracji publicznej z obszaru m.in.: Prawa zamówień publicznych, elektromobilności, Nowej Perspektywy środków UE 2021-2027, funduszy UE, kadr i płac, księgowości oraz szkolenia z kompetencji miękkich dla zespołów.

Ze wszystkich szkoleń możesz skorzystać również w ramach dofinansowania. Jakość naszych usług szkoleniowo – doradczych potwierdza Certyfikat SUS 2.0 firmy DEKRA.

Można na nas polegać. Zaufało nam już wiele firm. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Działamy rzetelnie i skutecznie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i koordynowaniu szkoleń z tych dziedzin. Nasze szkolenia cieszą się wielkim powodzeniem, a klienci chętnie do nas wracają. Szkolenia prowadzone są w kameralnych grupach. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Polecamy się również jako firma szkoleniowa do realizacji szkoleń z innych tematów niż Prawo zamówień publicznych, np. z zakresu, nowych wytycznych kwalifikowalności 2021-2027, księgowości, kadr, prawa pracy, zarządzania, efektywnej sprzedaży, reklamacji i wielu innych w zależności od Państwa potrzeb.

Dla naszych Klientów szukamy dedykowanych rozwiązań! Projektujemy, oraz wdrażamy strategie i plany rozwoju dla firm z sektora MŚP. Odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z rozwojem, prowadzeniem firmy lub organizacji. Wspieramy biznes w wejściu na rynek zamówień publicznych.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Wysoka jakość i efektywność przeprowadzanych szkoleń
  • Znakomita umiejętność uwzględniania preferowanych potrzeb naszych Klientów
  • Nasze szkolenia prowadzi wyselekcjonowana, doświadczona kadra ekspercka z dużym praktycznym doświadczeniem w swojej dziedzinie
  • Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta
  • Wdrażanie efektywnych praktyk i rozwiązań urozmaicających szkolenia
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Firma Szkoleniowa OBIS
ul.
NIP:
8361757881
REGON:
365940677