Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Przedsiebiorstwospoleczne.pl non profit sp. z o.o

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Kurs online "Fundacja z działalnością gospodarczą / odpłatną bez tajemnic"

Kurs on-line „Fundacja z działalnością gospodarczą / odpłatną bez tajemnic” przeznaczony jest dla osób, które prowadzą, bądź zamierzają prowadzić fundację.

Kurs online to szereg lekcji wideo, quizów i dodatkowych materiałów. Kurs pozwala na samodzielne zdobywanie wiedzy i umiejętności przy wsparciu trenera.

Większość nagrań wideo zawiera oprócz treści merytorycznych różne sytuacje problemowe wraz z wyjaśnieniem, co pozwali Ci jeszcze lepiej zrozumieć prezentowany materiał. Czasami pod lekcją są też mikrozadania – układanki, proste sytuacje prawda / fałsz. Każdy moduł kończy się quizem podsumowującym.

Wszystko to zaangażuje Cię w szkolenie i pozwoli zweryfikować w praktyce wiedzę i umiejętności, które właśnie zdobyłeś/aś.

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs został zaprojektowany z myślą o fundatorach oraz członkach zarządu fundacji oraz osobach, które chcą się przygotować do tej roli.

Szkolenie poprowadzi Cię od podstawowej do zaawansowanej wiedzy, a wzory i przykłady dokumentów udostępnione pod niektórymi lekcjami będą znaczną pomocą w opracowaniu własnej dokumentacji wewnętrznej.

Kurs będzie również bardzo przydatny dla osób, które pracują w instytucjach i podmiotach wspierających fundacje (np. w ośrodkach wsparcia ekonomii społecznej).

Co Ci da ten kurs?

Kurs doprowadzi Cię do momentu, w którym

będziesz wiedział/a:

 • na czym polega istota fundacji,
 • jakie są zadania i obowiązki członka zarządu fundacji,
 • jakie podejmowane są decyzje w fundacji,
 • na co zwrócić uwagę prowadząc działalność odpłatną / gospodarczą w fundacji.

Będziesz potrafił/a:

 • zbudować strukturę organizacyjną fundacji dopasowaną do Twojej sytuacji,
 • stworzyć statut dopasowany do potrzeb i sytuacji założycieli,
 • zarządzać fundacją zgodnie z przepisami prawa przy minimalizacji własnego ryzyka,
 • założyć fundację,
 • wykonywać prawidłowo szereg obowiązków zarządu etc.

Kto jest trenerem w tym kursie?

Cała koncepcja kursu, nagrania i treści merytoryczne zostały przygotowane przez trzy osoby:

 • Łukasza Gorczyńskiego – wiceprezesa Stowarzyszenia „Cała Naprzód” działającego w obszarze dobroczynności, wiceprezesa Fundacji trzeci.org, członka zarządu Stowarzyszenia Dialog Społeczny i przewodniczącego Zespołu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych „Proste prawo dla NGO”; doradcę i szkoleniowca w Centrum 3.0 – Gliwickim Ośrodku Działań Społecznych, samorządowej jednostce wspierającej trzeci sektor; współautora bloga poświęconego tematyce funkcjonowania organizacji pozarządowych – www.trzeci.org i serwisu proste.ngo,
 • Tomasza Pawłowskiego – prezesa Fundacji trzeci.org, członka Stowarzyszenia Dialog Społeczny; doradcę i szkoleniowca w Centrum 3.0 – Gliwickim Ośrodku Działań Społecznych, samorządowej jednostce wspierającej trzeci sektor; współautora bloga poświęconego tematyce funkcjonowania organizacji pozarządowych – www.trzeci.org i serwisu proste.ngo,
 • Waldemara Żbika, który od 2006 r. pomaga zakładać i prowadzić przedsiębiorstwa społeczne w różnych formach prawnych, wspierał w różnej formie kilkadziesiąt fundacji z działalnością gospodarczą lub odpłatną.

Cena kursu to tylko 347 zł!

Po zakupie otrzymasz od razu dostęp do platformy szkoleniowej (sprawdź po chwili maila), w której znajdziesz wszystkie materiały podzielone na 8 modułów i kilkadziesiąt lekcji. Średnia długość jednej lekcji to ok. 6-10 minut.

Na pierwszym ekranie będzie szczegółowa instrukcja (w skrócie: oglądasz wideo, rozwiązujesz quizy, wykonujesz inne aktywności, czytasz dodatkowe materiały, w razie potrzeby komentujesz daną lekcję).

Zaletą kursu on-line jest to, że możesz się z nim uczyć w dowolnym miejscu i czasie. Kurs działa także na urządzeniach mobilnych, więc możesz owocnie wykorzystać np. czas oczekiwania na wizytę u lekarza.

Jeżeli ten kurs jest czymś dla Ciebie, to wejdź w link, który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę naszego sklepu. Na naszej stronie możesz przeczytać znacznie więcej na temat kursu, a także dokonać zamówienia.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Przedsiebiorstwospoleczne.pl non profit sp. z o.o
ul.
NIP:
9571139842