Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Przedsiebiorstwospoleczne.pl non profit sp. z o.o

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Kurs online "Spółka z o.o. non profit bez tajemnic"

Kurs "Spółka z o.o. non profit bez tajemnic" przeznaczony jest dla osób, które prowadzą lub będą prowadzić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o charakterze non profit.

Kurs on-line to szereg lekcji wideo, quizów i dodatkowych materiałów. Kurs pozwala na samodzielne zdobywanie wiedzy i umiejętności przy wsparciu trenera.

Większość nagrań wideo zawiera oprócz treści merytorycznych różne sytuacje problemowe wraz z wyjaśnieniem, co pozwali Ci jeszcze lepiej zrozumieć prezentowany materiał. Czasami pod lekcją są też mikrozadania – proste sytuacje prawda / fałsz. Każdy moduł kończy się quizem podsumowującym.

Wszystko to zaangażuje Cię w szkolenie i pozwoli zweryfikować w praktyce wiedzę i umiejętności, które właśnie zdobyłeś/aś.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został zaprojektowany z myślą o członkach zarządu, wspólnikach spółki z o.o. non profit, oraz osobach, które chcą się przygotować do tej roli.

Kurs będzie również przydatny dla osób, które pracują w instytucjach i podmiotach wspierających firmy społeczne lub udzielających dotacji tymże firmom (np. w ośrodkach wsparcia ekonomii społecznej, powiatowych urzędach pracy czy ośrodkach pomocy społecznej).

Co Ci da ten kurs?

Kurs doprowadzi Cię do momentu, w którym:

będziesz wiedział/a m.in.:

 • na czym polega specyfika spółki z o.o. non profit?
 • jakie są prawa i obowiązki wspólnika spółki z o.o.?
 • jakie są prawa i obowiązki członka zarządu spółki z o.o.?
 • jak podejmowane są decyzje w spółce?
 • na co zwrócić uwagę przygotowując umowę spółki?

będziesz potrafił/a m.in.:

 • dobrać sposób zarobkowania w spółce adekwatny do Twojej sytuacji
 • stworzyć umowę spółki dopasowaną do swoich potrzeb przy zabezpieczeniu swoich interesów
 • zarządzać spółką z o.o. zgodnie z przepisami prawa przy minimalizacji własnego ryzyka
 • założyć spółkę z o.o. non profit
 • ocenić ważność uchwał podjętych przez zgromadzenie wspólników

Kto jest trenerem w tym kursie?

Cała koncepcja kursu, nagrania i treści merytoryczne zostały przygotowane przez dwie osoby:

 • Piotra Jarosa, radcę prawnego, który specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów III sektora, czyli stowarzyszeń, fundacji i spółek non profit,
 • Waldemara Żbika, praktyka, który specjalizuje się w funkcjonowaniu przedsiębiorstw społecznych oraz sam prowadzi spółkę non profit.

Po zakupie otrzymasz od razu dostęp do platformy szkoleniowej (sprawdź po chwili maila), w której dostępne są lekcje wideo, quizy oraz dodatkowe materiały.

Pod nagraniem powitalnym będzie szczegółowa instrukcja (w skrócie: oglądasz wideo, rozwiązujesz quizy, czytasz dodatkowe materiały, w razie potrzeby komentujesz daną lekcję).

Cena kursu to jedyne 387 zł!

Jeżeli uważasz, ze to jest coś dla Ciebie, kliknij w link. Zostaniesz przekierowany na naszą platformę sprzedażową, gdzie możesz przeczytać więcej na temat kursu, a także możesz dokonać zakupu.

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Przedsiebiorstwospoleczne.pl non profit sp. z o.o
ul.
NIP:
9571139842