Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Reklama
Pozyskam dotację unijną dla Twojej organizacji - za darmo

Specjalizuję się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych na projekty miękkie, w tym dla NGO's, JST, firm szkoleniowych: aktywizacja zawodowo-społeczna osób wykluczonych, wsparcie dzieci i młodzieży, outplacement, itp.

Mój model działania: Ty dajesz swój potencjał organizacyjny, ja wyszukuję odpowiedni nabór, pozyskuję dotację i rozliczam ją całościowo. Moje wynagrodzenie jest w 100% pokrywane z pozyskanej i rozliczonej dotacji, zatem jest uzależnione od moich sukcesów. Jest to istotne o tyle, że nie zawsze uda się zdobyć dotację za pierwszym podejściem, natomiast są firmy, które każą sobie płacić za złożenie wniosku niezależnie od efektu końcowego. 

Moje doświadczenie: zdobywam je od 2003 r., początkowo jako pracownik WUP w Łodzi i kolejnych instytucji unijnych, od 2009 pracując na własny rachunek.

Nasza współpraca: Możemy nawiązać współpracę jeśli roczny przychód Twojej organizacji to min. 400 tys. zł i jeśli masz choć roczne doświadczenie w pracy z grupą, którą chcesz objąć wsparciem. Odpowiednio duży przychód jest wymagany przez instytucje organizujące nabory. Jeśli Twój przychód jest niższy, można rozważyć realizację projektu w partnerstwie z innym podmiotem (np. JST). 

Kolejne etapy:

  1. Na początek będę chciał dowiedzieć się jak najwięcej o Twojej organizacji.
  2. Będę chciał wiedzieć, jaki masz pomysł na projekt (mogę też ew. zasugerować różne pomysły). 
  3. Wyszukuję odpowiednie nabory (planowane lub trwające). 
  4. Podpisujemy umowę o współpracy i działamy.

Zapraszam do kontaktu.

Obsługiwane organizacje (4)
  • Przedszkole Kolorowe kredki・Łódź
  • Żłobek Kolorowe kredki・Łódź
  • Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych・Łódź
  • Gmina Osjaków・Osjaków
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Strefa Funduszy Europejskich
ul.
NIP:
8291524768