Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Actionly - Rzecznictwo dla NGO (pilotaż platformy)

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Proste i skuteczne narzędzie do prowadzenia kampanii rzeczniczych przy użyciu emaili, tweetów, telefonów i petycji. Buduj bazę aktywistów i działaj skuteczniej z naszym miniCRM.
Umów się na demo!

Umów się na demo!

Autor/źródło: Actionly.pl

Jak to działa?

Jak to działa?

Autor/źródło: Actionly.pl

Stwórz kampanię

Stwórz kampanię

Autor/źródło: Actionly.pl

Miniatura Umów się na demo!
Miniatura Jak to działa?
Miniatura Stwórz kampanię

Actionly to platforma dla organizacji pozarządowych, która dostarcza proste i skuteczne narzędzie do przeprowadzania kampanii rzeczniczych.

W zaledwie kilka minut możesz stworzyć stronę kampanii z mechanizmem bezpośredniego oddziaływania na decydentów poprzez e-mail, tweet czy telefon i udostępnić ją światu.

Aktywiści, korzystając z platformy, nawiązują bezpośredni kontakt z decydentami, wzmacniając przekaz Twojej kampanii. Decydenci, otrzymując setki czy nawet tysiące e-maili, telefonów czy tweetów, otrzymują wyraźny sygnał, że sprawa jest istotna i popierają ją rzeczywiste osoby - to głos, który trudno zignorować.

Utrzymujemy dużą i zawsze aktualizowaną bazę instytucji oraz polityków na poziomie krajowym oraz europejskim. Możesz także dodawać dowolnych decydentów, na których chcesz wpływać, czy to na poziomie samorządowym czy innym.

Nasz miniCRM umożliwia budowanie bazy aktywistów do kolejnych projektów i kampanii, eliminując konieczność rozpoczynania od zera.

Jeśli Twoja organizacja jest zainteresowana przystąpieniem do pilotażu to zapraszamy do kontaktu hello@actionly.ai
https://actionly.pl/

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Actionly - Rzecznictwo dla NGO (pilotaż platformy)
ul.
NIP:
6423188706