Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Biuro Rachunkowe Milion Dolarów

Obsługuje 10 organizacji
Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Kraków
Obsługuje 55 organizacji
Reklama
Bezpłatne konsultacje księgowe dla NGO!

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla Fundacji i Stowarzyszeń. Nasza kadra ma ogromne doświadczenie w tym zakresie. Prowadzenie księgowości dla NGO nie jest takie proste i oczywiste. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaje prowadzonych działalności pod względem bilansowym, ale również podatkowym.

Jeśli chciałbyś wnieść promyk słońca czy nadziei do obecnego świata i marzysz o prowadzeniu Fundacji czy Stowarzyszenia, ale nie wiesz jak się za to zabrać – jesteś we właściwym miejscu – my się na tym znamy i chętnie Ci pomożemy stawiać pierwsze kroki w tej branży.

Jeśli miałeś jakieś problemy z księgowością do tej pory i szukasz kogoś kompetentnego, kto pomoże Ci posprzątać „bałagan” i postawi Twoją księgowość na mocne nogi – zapraszamy, świetnie trafiłeś. Nasze biuro rachunkowe uporządkuje Twoje sprawy księgowe.

Księgowanie Fundacji Biuro Rachunkowe Milion Dolarów traktuje jako swoją ogromną pasję. Uwielbiamy badać sprawy ujęcia kosztu do danego projektu. Bardzo cieszą nas organizowane projekty przez Fundację, jej rozwój, który wspieramy i pomagamy piąć się wyżej po drabinie samodzielności.

Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywanych danych, pracujemy na programie Comarch Optima w Chmurze i ten system się sprawdza. Z naszej strony otrzymujesz wsparcie, zaangażowanie, ogromną wiedzę jaką przez lata budowaliśmy, a także pełen profesjonalizm.

Nasze Biuro Rachunkowe jest elastyczne i rozwija się wraz z klientem. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z Fundacją czy Stowarzyszeniem i nie ma środków pieniężnych na sfinansowanie usług księgowych – to wspaniale trafiłeś – nie musisz mieć własnej księgowej zatrudnionej na etacie. Nasze biuro rachunkowe ma dla Ciebie dedykowaną księgową, która zajmie się sprawami organizacji pozarządowej w sposób profesjonalny, rzetelny i z dużym zaangażowaniem.

Cena za prowadzenie księgowości Fundacji i Stowarzyszenia jest również uzależniona od wielkości Twojej organizacji. Jeśli zaczynasz proponujemy elastyczny pakiet, który zmienia się wraz z rozwojem NGO.

Cennik usług
Księgowość NGO
od 450zł
Do 10 zdarzeń gospodarczych
450,00 zł netto
Do 20 zdarzeń gospodarczych
500,00 zł netto
Do 30 zdarzeń gospodarczych
600,00 zł netto
Każde kolejne 30 zdarzeń gospodarczych
300,00 zł netto.
Obsługiwane organizacje (10)
  • Polskie Stowarzyszenie Psychologiczne・Radom
  • Mazowieckie Stowarzyszenie Psychologiczne・Radom
  • Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich・Radom
  • Mazowieckie Stowarzyszenie Księgowych・Radom
  • Fundacja Mazowieckiego Stowarzyszenia Księgowych・Radom
  • Stowarzyszenie Klub Abstynentów Wzajemnej Pomocy "Victoria"・Radom
  • Fundacja Czarna Owca Pana Kota・Kraków
  • Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutyczne・Radom
  • Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego・Radom
  • Stowarzyszenie RAZEM・Radom
Opinie klientów (8)
Ponieważ sama kompletnie nie znam się na sprawach księgowych szukałam jakiegoś profesjonalnego biura rachunkowego, które poprowadziło by mnie od A do Z i polecono mi Biuro Rachunkowe Milion Dolarów. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, dlatego też polecam innym - obsługa na najwyższym poziomie.
Johanna
Korzystałam wcześniej z usług różnych biur rachunkowych w Radomiu, niestety z żadnego nie byłam w pełni zadowolona. Może jestem zbyt wymagająca ale Biuro księgowe Pani Moniki spełnia wszystkie moje oczekiwania! Nie mam wątpliwości ze to najlepsza księgowość w Radomiu i możecie spokojnie powierzyć swoje dokumenty tej firmie! Najlepiej umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.
Anu SGH
Mocno polecam! w swojej 11 letniej kadencji przerobiłam 3 biura rachunkowe, proszę mi wierzyć , że to już raczej moja ostatnia zmiana 🙂 bo zostaję tylko z Biurem Rachunkowym Milion Dolarów w Radomiu ! Profesjonalne podejście , dobra kadra pracowników zawsze pomocna i fachowa . Szybko rozwiązują każdy problem , służą rada bez naciągania na dodatkowe koszty 🙂 nasza współpraca trwa od ponad roku i mówię szczerze , że nie mogę narzekać i nie ma się do czego przyczepić ! Z tego też powodu zdecydowaliśmy o przeniesieniu reszty naszych spółek z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Jednym słowem lepiej nie mogliśmy trafić 😉 No i cennik bardzo przystępny.
Marcelina Siastarz
Niniejszym rekomenduję Biuro Rachunkowe Pani Moniki jako rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego. Pracownicy są pewnymi profesjonalistami w swojej dziedzinie, szybko reagują na potrzeby Klientów, a kiedy potrzeba służą pomocą i dobrą radą. Firmę z pewnością wyróżnia elastyczność i prokliencka postawa, jeśli poszukujesz partnera godnego zaufania świadczącego usługi rachunkowe koniecznie skontaktuj się z Biurem Rachunkowym Milion Dolarów!
Jan Kowlaski
Moniką super, bardzo sprawnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, pilnuje wszystkich terminów aby nic nie umknęło. Wysoka jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny. Polecam wszystkim, którzy szukają księgowej.
Kuba Lipiński
Każdemu, kto szuka biura rachunkowego, które w końcu będzie terminowe, rzetelne a przy tym obsługa uprzejma - polecam Biuro Milion Dolarów w Radomiu. Korzystam z ich usług od nie dawna, ale już mogę powiedzieć, że są nieporównywalnie lepsi od moich poprzednich wyborów.
Krystian Malinowski
Szczerze polecam. Wiedzą jak sprostać oczekiwaniom wymagającego klienta. Są rzetelni, uczciwi i odpowiedzialni. Można im powierzyć swoje sprawy. Mnie pomogli szybko wyjść z zaległości finansowych i sprawić, że moja firma dzis doskonale prosperuje. Na szczęście jeśli chodzi o finanse, to nie muszę sie o nic martwić 🙂
Krzysztof Semp
W tym biurze rachunkowym znalazłam w końcu wsparcie podatkowe i rzetelną księgowość. Zawsze dostaje wszystkie odpowiedzi, a moje podatki są dopilnowane co daje mi bezpieczeństwo. Szybki i miły kontakt, . Bardzo polecam współpracę na 100%
Natalia Dołkowska
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Biuro Rachunkowe Milion Dolarów
ul. Reja 10
26-600 Radom
NIP:
9482631978
KRS:
0000951149
REGON:
52116800600000