Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

ZRÓB TEN KROK Ewelina Raszewska-Jacobs

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Zaufaj sobie i znajdź siłę by zrobić TEN krok!

Jestem twórczynią marki ZRÓB TEN KROK oraz akredytowanym coachem zmian. Inspiruję i motywuję, a także wspieram w nieuniknionej zmianie! Posiadam również kwalifikacje coacha grupowego i zespołowego. Pracuję z klientami indywidualnie na pojedyńczych sesjach lub całych procesach. Cyklicznie prowadzę również coachingi grupowe dla kobiet, w których grupy nie przekraczają 8 osób.

Moja wiedza oparta jest przede wszystkim na własnym rozwoju osobistym, wyciągnietych naukach z życiowych doświadczeń, a także wiedzy zdobytej na licznych kursach i seminariach rozwojowych w kraju i za granicą. Sesje charakteryzują się pełną uważnością i głębokimi pytaniami w sedno, które prowadzą do ważnych osobistych wniosków i zmiany! Klienci cenią sobie szczególnie mocno energię spokoju i bycia przy sobie.

Zapraszam do doświadczenia coachingu ze mną. Poznaj mnie, moją historię, moje kwalifikacje i ofertę na www.zrobtenkrok.pl.

Ewelina

Cennik usług
Cena od
200zł
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
ZRÓB TEN KROK Ewelina Raszewska-Jacobs
ul.
NIP:
6981673982
REGON:
301609857