Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Reklama
Reklama
Ciesz się szybkim i bezproblemowym dostarczaniem treści do każdego kanału za pomocą naszej platformy CMS headless
Logo Flotiq

Logo Flotiq

Informacje o narzędziu Flotiq

Flotiq to elastyczne narzędzie do zarządzania treścią (CMS), które wykorzystuje headless architecture. Headless CMS oznacza oddzielenie backendu (gdzie przechowywane są dane) od frontendu (gdzie dane są prezentowane). Dzięki temu Flotiq oferuje dużą elastyczność w zarządzaniu treściami i dostarczaniu ich do różnych kanałów, takich jak strony internetowe, aplikacje mobilne, czy nawet e-sklepy. 

Zastosowania Flotiq dla organizacji pozarządowych (NGO) mogą obejmować:

  1. Strony internetowe: Flotiq pozwala na łatwe tworzenie, aktualizację i zarządzanie treściami na stronie internetowej, co jest istotne dla komunikacji z różnymi grupami interesariuszy.
  2. Blogi: NGO mogą używać Flotiq do publikacji artykułów, aktualności i informacji na blogu, a elastyczność headless CMS ułatwia dostosowywanie treści do różnych tematów.
  3. Sklepy internetowe: Jeśli NGO prowadzi sklep z produktami, Flotiq umożliwia zarządzanie treściami związanymi z produktami, ofertami i informacjami o płatnościach.
  4. Aplikacje mobilne: NGO mogą korzystać z Flotiq do zarządzania treściami w aplikacjach mobilnych, co pozwala na skuteczne dotarcie do użytkowników korzystających z różnych urządzeń.

Rekomendujemy nasze narzędzie Flotiq CMS Headless z kilku powodów:

  1. Elastyczność: Flotiq pozwala na łatwe zarządzanie treścią i dostosowywanie jej do różnych kanałów bez konieczności ingerencji w kod.
  2. Intuicyjny interfejs: Nasz prosty w obsłudze interfejs sprawia, że nawet osoby bez głębokiego doświadczenia technicznego mogą efektywnie zarządzać treścią.
  3. Szybkość dostarczania treści: Dzięki headless architekturze możliwe jest szybkie dostarczanie treści do różnych platform, co jest kluczowe dla skutecznego dotarcia do różnych grup odbiorców.
  4. Bezpieczeństwo danych: Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa danych, co jest kluczowe, zwłaszcza dla organizacji, które często pracują z wrażliwymi informacjami.
  5. Wsparcie eksperckie: zapewniamy wsparcie wynikające z naszego doświadczenia tworzenia aplikacji w oparciu o architekturę headless.

Korzystanie z Flotiq Headless CMS może zwiększyć efektywność operacyjną i umożliwić skuteczną komunikację dla organizacji NGO, co jest szczególnie ważne w kontekście ich misji społecznych.

Link do narzędzia: Flotiq

Dla NGO mamy obniżkę 50% od obowiązujących cen: Cennik

Cennik usług
Free (darmowy)
0 USD/miesiąc
Basic (podstawowy)
10 USD/miesiąc
Pro (profesjonalny)
100 USD/miesiąc
Obsługiwane organizacje (1)
  • The Grierson Trust・Borehamwood, Wielka Brytania
Opinie klientów (1)
Opinie klientów
https://www.capterra.com/p/200091/Flotiq/reviews/
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Flotiq
ul.
NIP:
8992756419