Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Reklama
Inne firmy wyróżniona w tej kategorii
Warszawa
Obsługuje 3 organizacji
Reklama
Pozyskiwanie funduszy dla NGO - EFS+: FERS i FE regionalne, programy MRPiPS, MEN, aktywni +

Szanowni Państwo,

zapraszam organizacje, które planują aplikować w naborach:

działanie 04.07 FERS, pn.Wsparcie NGO w zakresie dostępności i włączenia społecznego (i inne z osi 4) a także w ramach naborów regionalnych.

W przypadku gdy mają Państwo pomysł na projekt 04.12 FERS, Wsparcie NGO w zakresie usług publicznych i współpracy - termin 31/01/2024 - jeden wniosek jeszcze zdążę opracować, złożyć - oferta dla zdecydowanych, energicznych NGO!

Specjalizuje się w tematyce NGO, dostępność, polityki horyzontalne, prawo oświatowe, usługi społeczne, wsparcie rodzin, seniorzy, AOON, usługi opiekuńcze, szkoły, przedszkola…..

Organizacja musi mieć odpowiedni przychód, doświadczenie, aplikuję o środki na które prowadzone są/będą nabory na zasadzie biorę na co dają nie odwrotnie:) nie szukam funduszy na zachciewajki; nie pomogę nowym organizacjom pomimo, ze swoją od 0 rozkręciłam - żmudny proces, mnóstwo pracy i szczęścia…

Projekty od ok 500 tys w wzwyż (mediana 800 tys- 1 mln) realne stawki, przemyślany budżet pod kątem zamówień, rozliczenia, realizacji - fundraiser praktyk EFS+

Możliwe partnerstwo z NGO w których pracuję.

Zapraszam!

Cennik usług
wniosek aplikacyjny
od 1500 zł
partnerstwo
do zugodnienia i podziału ról
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Sióstr Harcerek
ul.
NIP:
8513170007
KRS:
0000464876
REGON:
321390544