Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Reklama
Reklama
Informacja i promocja w projektach UE, polityki horyzontalne - zgodnie z obowiązkami 2021-2027 i wytycznymi, na obowiązujących wzorach (program graficzny) - PROJEKT BEZ KOREKTY NA KOSZTACH POŚREDNICH!

Szanowni Państwo, 

oferujemy zarówno przygotowanie planu promocji i informacji jak i przygotowanie materiałów promocyjnych, szablonów prezentacji, dyplomów, certyfikatów, profilu projektu w mediach społecznościowych, informacji na www. 

Zadbamy aby wszystkie obowiązki były spełnione, poprowadzimy fanpage'a projektowego, zadbamy aby standardy dostępności były spełnione - w przypadku uchybień w zakresie promocji, informacji, dostępności i polityk horyzontalnych wnioskodawca będzie każdorazowo karany za pojedyncze uchybienie - korektą na kosztach pośrednich - do 3% - zgodnie z taryfikatorem.   

Taryfikator w załączeniu.

Pracujemy w programie graficznym, zgodnie z:

1) Standardem szkoleniowym
2) Standardem informacyjno-promocyjnym

3)Standardem cyfrowym 

a także zg. z minimalnymi wymaganiami, o których mowa w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2022 r. poz.2240)

Zapraszamy!!!

Cennik usług
Plan + pakiet materiałów
od 300 zł / projekt -
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Fundacja Sióstr Harcerek
ul.
NIP:
8513170007
KRS:
0000464876
REGON:
321390544