Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Reklama
Reklama
Pozycjonowanie stron to nie sprint, ale maratorn

Oferuję kompleksowe usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych. Jako freelancer seo specjalizuję się w optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych, aby zapewnić moim klientom jak najwyższą widoczność i pozycję w wynikach wyszukiwania. Ponadto oferuję także tworzenie stron internetowych, które są zoptymalizowane pod kątem seo, co stanowi kluczowy element skutecznego pozycjonowania. 

Moje usługi skierowane są zarówno do klientów krajowych, jak i zagranicznych, a w szczególności specjalizuję się w pozycjonowaniu stron w Niemczech. Z myślą o klientach z tego kraju, oferuję kompleksowe działania seo, które uwzględniają specyfikę niemieckiego rynku i preferencje użytkowników. Działania te obejmują między innymi analizę słów kluczowych popularnych w Niemczech, optymalizację treści pod kątem języka niemieckiego, oraz budowę wartościowych backlinków z niemieckich stron. 

Dzięki moim usługom pozycjonowania stron, klienci z Niemiec mają możliwość zwiększenia swojej widoczności w sieci oraz dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów. Współpracując ze mną, mogą być pewni, że ich witryna internetowa będzie skutecznie pozycjonowana we wszystkich niemieckojęzycznych wyszukiwarkach internetowych, co przyczyni się do wzrostu ruchu na stronie oraz zwiększenia konwersji. 

Ponadto, moje usługi tworzenia stron internetowych obejmują także dostosowanie ich pod kątem rynku niemieckiego, co pozwala klientom na atrakcyjne i profesjonalne przedstawienie się na tym rynku. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w obszarze seo oraz tworzenia stron, mogę zagwarantować klientom kompleksowe wsparcie, które przyczyni się do osiągnięcia ich biznesowych celów na niemieckim rynku.

Obsługiwane organizacje (1)
  • Urzedy Gmin・Częstochowa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Freelancer SEO Kordian Minkina
ul. Baczyńskiego 4c/1a
42-224 Częstochowa
NIP:
5732832145