Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Reklama
Reklama
Software house dla Twojej firmy. Dedykowane oprogramowanie, analiza wymagań, rozwiązania w chmurze.

JetLark Software to dynamiczny software house z doświadczonym zespołem, specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu.

Z ponad 7-letnim doświadczeniem, w projektach z różnych branż (w tym z sektora bankowego), oferujemy tworzenie dedykowanego oprogramowania, uruchamianego w chmurze lub na Państwa serwerach.

Przed rozpoczęciem projektu przeprowadzamy analizę wymagań, aby dostarczyć rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów - chcemy, aby aplikacja przyniosła realną wartość klientowi i dostosowalismy proces aby klient miał wpływ na aplikację podczas jej powstawania, aby skorygować ją na najwczesniejszym etapie.

Mamy doświadczenie w użyciu AI (sztucznej inteligencji) w projektach. Dzięki temu odpowiednio doradzamy i dodajemy ją tylko w niezbędnych miejscach nie zwiększając niepotrzebnie kosztów projektu.

Oferujemy tworzenie aplikacji webowych (chmurowe), aplikacji mobilnych (na telefony i tablety) oraz aplikację desktopowe (na komputery)

Obsługujemy organizacje pozarządowe i uwzględniamy ich specyfikę!

Obsługiwane organizacje (1)
  • NestBank・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
JetLark Software
ul.
NIP:
6342956443