Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć organizację pozarządową Dowiedz się, zadaj pytania ekspertce. Przyjdź na webinar >

Salesforce dla organizacji non-profit ZA DARMO!

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Największa na świecie platforma CRM - zamiast standardowych 165 dolarów za stanowisko - udostępnia swoje usługi BEZPŁATNIE organizacjom non-profit!
Salesforce.org

Salesforce.org

Twoja organizacja non-profit ma teraz szansę jako jedna z pierwszych w Polsce korzystać z tego samego narzędzia, które wspiera misje UNICEF, Czerwonego Krzyża, Teach for All i ponad 54 000 innych organizacji non-profit, ZA DARMO!

Salesforce to wspomagana AI platforma technologiczna, która pomaga organizacjom non-profit lepiej zarządzać swoimi relacjami z darczyńcami, wolontariuszami i beneficjentami. Największe na świecie firmy, takie jak Amazon, Toyota czy Adidas, a nawet bliżej znane w Polsce Allegro, Lidl i Żabka korzystają z Salesforce, żeby usprawnić wewnętrzne procesy i docierać do jak największej grupy odbiorców. Przedsiębiorstwa te muszą jednak zapłacić 165 dolarów miesięcznie od każdego pracownika za usługę, którą Twoja organizacja non-profit może mieć bez żadnych opłat licencyjnych!

Jak to działa?

Salesforce bierze udział w inicjatywie Pledge 1% (poświęca 1% produktu, czasu i zasobów filantropii) i wspiera organizacje non-profit i instytucje edukacyjne w ramach programu "Power of Us”. W praktyce oznacza to, że Twoja organizacja może otrzymać dostęp do dziesięciu darmowych licencji Salesforce Enterprise Edition (dla przedsiębiorstw koszt tej licencji to 165 dolarów miesięcznie od użytkownika!).

Ale co z implementacją i konfiguracją Salesforce pod Twoje potrzeby?

Tu właśnie wchodzimy my, Hitteps. Mamy doświadczenie w pomaganiu organizacjom takim jak Twoja. Zobacz co powiedziała o nas Karolina Murawska z Fundacji Polskie Forum Migracyjne:

„Kompetencje i zaangażowanie firmy Hitteps w umożliwienie nam osiągnięcia sukcesu z Salesforce czynią ich doskonałym partnerem dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości zarządzania relacjami z klientami”

Hitteps oferuje usługi implementacyjne Salesforce, które pomogą Ci na każdym etapie – od wstępnej konfiguracji, poprzez szkolenie Twojego zespołu, aż po bieżące wsparcie techniczne.

Koszt wdrożenia zaczyna się od około 15 000 PLN, ale średni zwrot z inwestycji w przypadku implementacji Salesforce dla NGO to aż 307%! Oznacza to, że organizacje non-profit za każdego zainwestowanego w Salesforce dolara zyskały średnio wartość 3,07 dolara!

To Twoja szansa na dołączenie do grona globalnych organizacji non-profit, które poszerzają zasięg swoich misji dzięki technologii Salesforce. Bądź jednym z pionierów korzystających z Salesforce w Polsce i zobacz, jak ta platforma może uprościć i przyspieszyć Twoje działania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poświęć zaledwie pół godziny i skontaktuj się z nami! W ramach bezpłatnej konsultacji chętnie opowiemy Ci więcej o Salesforce i programie "Power of Us". Możesz wybrać dowolny termin poprzez Calendly: https://calendly.com/bartoszjanuszek/virtual-coffee lub napisać do nas wiadomość.

Czekamy na Twój kontakt!

Zespół Hitteps

Cennik usług
Implementacja Salesforce dla organizacji non-profit
od 15 000 zł
Opinie klientów (3)
Kompetencje i zaangażowanie firmy Hitteps w umożliwienie nam osiągnięcia sukcesu z Salesforce czynią ich doskonałym partnerem dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości zarządzania relacjami z klientami.
Karolina Murawska - Polskie Forum Migracyjne
Polecam usługi Hitteps każdemu, kto szuka rozwiązań Salesforce. Dzięki ich zaangażowanemu zespołowi, który słucha i dostarcza potrzebne rozwiązania, mamy teraz skalowalny system zarządzania do zarządzania wzrostem i możemy wpływać na więcej rodzin.
Will Broad - Smart Havens Africa
Praca z Dawidem i resztą zespołu była przyjemnością. Szybkie, wydajne i opłacalne rozwiązanie wszystkich naszych problemów związanych z rozwojem Salesforce.
Thomas Gillet - Auto Service Repairs
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Salesforce dla organizacji non-profit ZA DARMO!
ul. Aleja Gen. Władysława Sikorskiego 9B / 12D
02-758 Warszawa
NIP:
5252950092
KRS:
0001028574
REGON:
524889108