Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Salesforce dla organizacji non-profit ZA DARMO!

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Największa na świecie platforma CRM - zamiast standardowych 165 dolarów za stanowisko - udostępnia swoje usługi BEZPŁATNIE organizacjom non-profit!
Salesforce.org

Salesforce.org

Twoja organizacja non-profit ma teraz szansę jako jedna z pierwszych w Polsce korzystać z tego samego narzędzia, które wspiera misje UNICEF, Czerwonego Krzyża, Teach for All i ponad 54 000 innych organizacji non-profit, ZA DARMO!

Salesforce to wspomagana AI platforma technologiczna, która pomaga organizacjom non-profit lepiej zarządzać swoimi relacjami z darczyńcami, wolontariuszami i beneficjentami. Największe na świecie firmy, takie jak Amazon, Toyota czy Adidas, a nawet bliżej znane w Polsce Allegro, Lidl i Żabka korzystają z Salesforce, żeby usprawnić wewnętrzne procesy i docierać do jak największej grupy odbiorców. Przedsiębiorstwa te muszą jednak zapłacić 165 dolarów miesięcznie od każdego pracownika za usługę, którą Twoja organizacja non-profit może mieć bez żadnych opłat licencyjnych!

Jak to działa?

Salesforce bierze udział w inicjatywie Pledge 1% (poświęca 1% produktu, czasu i zasobów filantropii) i wspiera organizacje non-profit i instytucje edukacyjne w ramach programu "Power of Us”. W praktyce oznacza to, że Twoja organizacja może otrzymać dostęp do dziesięciu darmowych licencji Salesforce Enterprise Edition (dla przedsiębiorstw koszt tej licencji to 165 dolarów miesięcznie od użytkownika!).

Ale co z implementacją i konfiguracją Salesforce pod Twoje potrzeby?

Tu właśnie wchodzimy my, Hitteps. Mamy doświadczenie w pomaganiu organizacjom takim jak Twoja. Zobacz co powiedziała o nas Karolina Murawska z Fundacji Polskie Forum Migracyjne:

„Kompetencje i zaangażowanie firmy Hitteps w umożliwienie nam osiągnięcia sukcesu z Salesforce czynią ich doskonałym partnerem dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości zarządzania relacjami z klientami”

Hitteps oferuje usługi implementacyjne Salesforce, które pomogą Ci na każdym etapie – od wstępnej konfiguracji, poprzez szkolenie Twojego zespołu, aż po bieżące wsparcie techniczne.

Koszt wdrożenia zaczyna się od około 15 000 PLN, ale średni zwrot z inwestycji w przypadku implementacji Salesforce dla NGO to aż 307%! Oznacza to, że organizacje non-profit za każdego zainwestowanego w Salesforce dolara zyskały średnio wartość 3,07 dolara!

To Twoja szansa na dołączenie do grona globalnych organizacji non-profit, które poszerzają zasięg swoich misji dzięki technologii Salesforce. Bądź jednym z pionierów korzystających z Salesforce w Polsce i zobacz, jak ta platforma może uprościć i przyspieszyć Twoje działania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poświęć zaledwie pół godziny i skontaktuj się z nami! W ramach bezpłatnej konsultacji chętnie opowiemy Ci więcej o Salesforce i programie "Power of Us". Możesz wybrać dowolny termin poprzez Calendly: https://calendly.com/bartoszjanuszek/virtual-coffee lub napisać do nas wiadomość.

Czekamy na Twój kontakt!

Zespół Hitteps

Cennik usług
Implementacja Salesforce dla organizacji non-profit
od 15 000 zł
Opinie klientów (3)
Polecam usługi Hitteps każdemu, kto szuka rozwiązań Salesforce. Dzięki ich zaangażowanemu zespołowi, który słucha i dostarcza potrzebne rozwiązania, mamy teraz skalowalny system zarządzania do zarządzania wzrostem i możemy wpływać na więcej rodzin.
Will Broad - Smart Havens Africa
Kompetencje i zaangażowanie firmy Hitteps w umożliwienie nam osiągnięcia sukcesu z Salesforce czynią ich doskonałym partnerem dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości zarządzania relacjami z klientami.
Karolina Murawska - Polskie Forum Migracyjne
Praca z Dawidem i resztą zespołu była przyjemnością. Szybkie, wydajne i opłacalne rozwiązanie wszystkich naszych problemów związanych z rozwojem Salesforce.
Thomas Gillet - Auto Service Repairs
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Salesforce dla organizacji non-profit ZA DARMO!
ul. Aleja Gen. Władysława Sikorskiego 9B / 12D
02-758 Warszawa
NIP:
5252950092
KRS:
0001028574
REGON:
524889108