Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wolno zbierać dane osobowe „na zapas”? Odpowiada ekspertka ngo.pl. Sprawdź >

Fuyka.Art Sandra Romanik

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Tworzę grafiki, animacje i kampanie, które pomagają organizacjom mówić o ważnych sprawach w sposób prosty, atrakcyjny i skuteczny.

Pomagam organizacjom pozarządowym opowiadać ich historie. Projektuję grafiki do mediów społecznościowych, tworzę animacje 2D, montuję filmy oraz przygotowuję ilustracje i materiały do kampanii społecznych.

Mam doświadczenie zarówno w realizacji projektów komercyjnych, jak i społecznych. Współpracowałam z markami takimi jak KFC, L'Oréal, Orange, Wedel, Decathlon, Milka, Shell, BP, LUX MED oraz nju mobile. Brałam również udział w kampanii „SMS-y mogą pokonać raka” realizowanej dla Fundacji Alivia.

Zależy mi na tworzeniu komunikacji, która nie tylko dobrze wygląda, ale przede wszystkim angażuje odbiorców i pomaga osiągać cele społeczne.

Zakres usług:
• social media
• animacje 2D i motion design
• montaż filmów
• ilustracje
• materiały promocyjne i edukacyjne
• identyfikacja wizualna kampanii
• realizacja kampanii internetowych

Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Strona internetowa:
Pokaż
Adres biura:
Fuyka.Art Sandra Romanik
ul. Fabryczna 93AR/1
05-270 Marki
NIP:
1 2 5 1 8 1 1 3 4 0
REGON:
5 4 5 0 8 6 3 8 2