Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Centrum Organizacji Pozarządowych "Eserefka - nasza wspólna przestrzeń"

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Stowarzyszenie Radzymińskie Forum

Masz pomysł na działanie? Nie zwlekaj, skorzystaj z bezpłatnej pomocy

Porady na start! to bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych organizacji pozarządowych, klubów sportowych, grup nieformalnych, szkół czy też sołtysów .

Jeśli planujesz założyć stowarzyszenie lub fundację lub chcesz startować w konkursie o grant, ale nie wiesz od czego zacząć, jakie dokumenty przygotować, za co zapłacić, a za co niekoniecznie, … jeśli masz wiele ważnych pytań i szukasz rzetelnej odpowiedzi na nie, to nasze Centrum Organizacji Pozarządowych jest właśnie dla Ciebie.

Nasi eksperci z zakresu doradztwa NGO, prawa i księgowości, odpowiedzą na Twoje pytania.

Aby umówić się na konsultację, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 792 447 018 lub napisać e-mail:cop.eserefka@gmail.com.

Zarezerwuj wizytę on-line https://stowarzyszenie-radzyminskie-for.reservio.com

Na telefony i maile czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 20.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 - 15.00.

https://powiat-wolominski.pl/info/zawartosc/89

Konsultacji i porad dla NGO udzielamy podczas osobistych spotkań lub on-line - telekonferencje (wymagają one wcześniejszego umówienia się).

WAŻNE: NGO, kluby sportowe, szkoły, koła gospodyń wiejskich, OSP i grupy nieformalne, zachęca się do przesłania na adres e-mail: cop.eserefka@gmail.com aktualnych swoich danych kontaktowych. Na wskazany adres e-mail lub nr telefonu COP "Eserefka" będzie przesyłać aktualności związane z działalnością COP, również informować o dostępnych szkoleniach oraz konkursach.

Realizację zadania w latach 2021 - 2022 dofinansowano z budżetu Powiatu Wołomińskiego kwotą 70.000 zł w ramach umowy o realizację zadania publicznego w zakresie: Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zawartej pomiędzy Powiatem Wołomińskim, a Stowarzyszeniem "Radzymińskie Forum" z Radzymina w dniu 31 grudnia 2020 r.

Cennik usług
Doradca ds NGO
Bezpłatnie
Prawnik
Bezpłatnie
Księgowa
Bezpłatnie
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
Adres biura:
Centrum Organizacji Pozarządowych "Eserefka - nasza wspólna przestrzeń"
ul.
NIP:
1251441601