Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Centrum Organizacji Pozarządowych "Eserefka - nasza wspólna przestrzeń"

Brak danych o obsługiwanych organizacjach
Reklama
Reklama
Stowarzyszenie Radzymińskie Forum

Masz pomysł na działanie? Nie zwlekaj, skorzystaj z bezpłatnej pomocy

Porady na start! to bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych organizacji pozarządowych, klubów sportowych, grup nieformalnych, szkół czy też sołtysów .

Jeśli planujesz założyć stowarzyszenie lub fundację lub chcesz startować w konkursie o grant, ale nie wiesz od czego zacząć, jakie dokumenty przygotować, za co zapłacić, a za co niekoniecznie, … jeśli masz wiele ważnych pytań i szukasz rzetelnej odpowiedzi na nie, to nasze Centrum Organizacji Pozarządowych jest właśnie dla Ciebie.

Nasi eksperci z zakresu doradztwa NGO, prawa i księgowości, odpowiedzą na Twoje pytania.

Aby umówić się na konsultację, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 792 447 018 lub napisać e-mail:cop.eserefka@gmail.com.

Zarezerwuj wizytę on-line https://stowarzyszenie-radzyminskie-for.reservio.com

Na telefony i maile czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 20.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 - 15.00.

https://powiat-wolominski.pl/info/zawartosc/89

Konsultacji i porad dla NGO udzielamy podczas osobistych spotkań lub on-line - telekonferencje (wymagają one wcześniejszego umówienia się).

WAŻNE: NGO, kluby sportowe, szkoły, koła gospodyń wiejskich, OSP i grupy nieformalne, zachęca się do przesłania na adres e-mail: cop.eserefka@gmail.com aktualnych swoich danych kontaktowych. Na wskazany adres e-mail lub nr telefonu COP "Eserefka" będzie przesyłać aktualności związane z działalnością COP, również informować o dostępnych szkoleniach oraz konkursach.

Realizację zadania w latach 2021 - 2022 dofinansowano z budżetu Powiatu Wołomińskiego kwotą 70.000 zł w ramach umowy o realizację zadania publicznego w zakresie: Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zawartej pomiędzy Powiatem Wołomińskim, a Stowarzyszeniem "Radzymińskie Forum" z Radzymina w dniu 31 grudnia 2020 r.

Cennik usług
Doradca ds NGO
Bezpłatnie
Prawnik
Bezpłatnie
Księgowa
Bezpłatnie
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
Adres biura:
Centrum Organizacji Pozarządowych "Eserefka - nasza wspólna przestrzeń"
ul.
NIP:
1251441601