Usługi dla NGO - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Agnieszka Marcinkiewicz // Czułe Projektowanie

Obsługuje 4 organizacji
Reklama
Reklama
Projektowanie Zmiany

Jestem graficzka i pracuję projektując dla organizacji pozarządowych, inicjatyw i osób, które mają misję, wnoszą zmianę i wartość w ludzkie życia, bo mają jakąś wizję świata lepszego niż obecny.  Specjalizuję się głównie w usługach dla NGO.

Z radością donoszę, że otwieram moje drzwi na nowe płatne współprace, zapraszam Was do wspólnego realizowania projektów, które są bliskie naszym sercom! 💖 

Zapraszam do współpracy okazjonalnej oraz stałej w zakresie projektowania:

  • treści graficznych na kanały social media
  • materiałów do druku - plakatów, ulotek itp.
  • stron i landing page
  • spójnych identyfikacji wizualnych podmiotów i projektów
  • projektowania z elementami własnoręczne tworzonych ilustracji

Więcej informacji i PORTFOLIO znajdziesz na mojej stronie: agnieszkamarcinkiewicz.pl

Współpracowałam z takimi podmiotami jak Kuchnia Konfliktu, RefugeeFund, do:łącz, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Dzielnią Saską Kępa, Viva! Akcja dla zwierząt i Azylem Kurza Łapka. 

O mnie

Kocham to, co robię - od projektowania po prowadzenie warsztatów. Czuję głęboko w sobie, że ścieżka artystyczna jest mi przeznaczona, jest moim wyborem i moim sposobem na życie. Chcę tworzyć grafikę dla biznesów, inicjatyw i osób, które mają misję, wnoszą zmianę i wartość w ludzkie życia, bo mają jakąś wizję świata lepszego niż obecny. Troska o planetę i wszystkie istoty, które na niej żyją, jest dla mnie ważna, w osobistym życiu jestem weganką i żyję według zasady less waste. Uważam, że świat byłby lepszym miejscem, gdybyśmy kochali siebie i inne istoty równie mocno, bo miłość jest tym czego według mnie cały świat najbardziej potrzebuje. Chcę pracować ramię w ramię z osobami, które czują podobnie i możemy razem przy użyciu swoich umiejętności działać na rzecz budowania lepszej przyszłości.

Obsługiwane organizacje (4)
  • Kuchnia Konfliktu ・Warszawa
  • Stowarzyszenie Interwencji Prawnej・Warszawa
  • do:łącz・Warszawa
  • Viva! Akcja dla zwierząt・Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Adres biura:
Agnieszka Marcinkiewicz // Czułe Projektowanie
ul.
NIP:
00000000000000